Заощаджуй разом з «Національною карткою» у мережі «Фуршет»!

01.10.2012

Ви вкладник Ощадбанку колишнього СРСР і маєте «Національну картку»? У такому випадку, спеціально для вас у мережі магазинів сімейної покупки «Фуршет» спільно з АТ «Ощадбанк» стартує акція «Національна картка».

Для участі в акції оплатіть ваші покупки на касі будь-якого магазину «Фуршет» і «Фуршет-Гурман» в Україні *** за допомогою пластикової картки «Національна картка» і отримайте гарантовану знижку на суму покупки в розмірі 3 %.

* Знижка не сумується зі знижкою на дисконтній картці, а також не поширюється на товари, які реалізуються за оптовими цінами, товари з позначкою «Акція», «Супер-ціна», «Скандальна ціна», ДРЦ (Державне регулювання цін) і на інші товари, які потрапляють під регулювання цін.

** У випадку, якщо покупець вже є власником дисконтної картки мережі «Фуршет», при розрахунку на касі він має право скористатися нею або отримати знижку згідно з умовами акції «Національна карта» на вибір.

*** Знижки надаються у всіх супермаркетах України, крім супермаркетів «Народний» за адресою м. Київ, вул. Магнітогорська, 1а; «Фуршет» за адресою м. Київ, вул. Сосюри, 6; «Фуршет» за адресою смт. Білогородка, Житомирське шосе, 19.
A1.jpg

Назад