Подарунковий сертифікат

 Region_239.jpg

Відео

Якщо Ви не знаєте, що подарувати другій половинці, тещі, зятя, сестрі, другу або просто співробітнику, тоді Вам потрібен Подарунковий сертифікат мережа супермаркетів «Фуршет»!

Сертифікат можна вибрати номіналом 50, 100, 200 або 500 грн.

Основна перевага в тому, що даний подарунок буде завжди актуальний! Адже кожен вибере в мережі, що любить, при цьому обов'язково згадає про Вас з вдячністю!

Подарунковий сертифікат мережі супермаркетів «Фуршет» це - зручна подяка, приємний сюрприз і безпомилковий подарунок!!!

Загальні правила Програми «Подарунковий сертифікат»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕНЯ

1.1. Подарунковий сертифікат (далі - Сертифікат) торгової мережі «Фуршет» - це документ, що засвідчує право його власника придбати в мережі магазинів «Фуршет» на території України товари на суму, рівну номінальній вартості Сертифікату, за цінами, що діють у магазині на момент купівлі товару.
1.2. Сертифікат є власністю торгової мережі «Фуршет» і вилучається у власника в момент його використання.
1.3. Торгова мережа «Фуршет» залишає за собою право вносити зміни в правила роботи з Сертифікатами.
1.4. Сертифікат випущений у формі картки, на зворотному боці якої, під захисним покриттям, розміщений індивідуальний штрих-код. Заборонено стирати захисне покриття (захисне покриття відкривається виключно касиром). У разі самостійного стирання захисного покриття Покупцем, Сертифікат втрачає свою купівельну спроможність і є недійсним.
1.5. Номінал Сертифікату вказано в центрі лицьового боку, зазначений у гривнях та дорівнює вартості Сертифікату.
1.6. У разі втрати Сертифікат не відновлюється.
1.7. Термін дії Сертифікату необмежений.
1.8. Адміністрація торгової мережі «Фуршет» не несе відповідальності за несанкціоноване використання Сертифікату, оскільки він є представницькими і не вимагає посвідчення особи.

2. ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ СЕРТИФІКАТА

2.1. Сертифікат реалізується на платній основі за готівковий та / або безготівковий розрахунок.
2.2. На придбання Сертифікату не поширюється дія дисконтних і бонусних карток.
2.3. При продажу Сертифікату проводиться ознайомлення покупця з правилами реалізації Сертифікату.
2.4. Купівля Сертифікату підтверджує, що його власник в повному обсязі ознайомлений з усіма умовами придбання та користування Сертифікатом і згоден на ці умови.
2.5. Покупець Сертифікату вносить до каси суму грошових коштів рівну номіналу Сертифікату. Покупець отримує фіскальний чек, який підтверджує покупку Сертифікату на обрану суму.
2.6. Сума внесених Покупцем Сертифікату грошових коштів відповідає номіналу, вказаною на лицьовій стороні обраного Сертифікату, і є передоплатою, яка під час купівлі товарів по Сертифікату зараховується в рахунок оплати придбаних товарів.
2.7. При здійсненні покупки по Сертифікату необхідно пред'являти тільки Сертифікат. Умови цих Правил не поширюються на осіб, які пред'явили чек без Сертифікату.
2.8. Сертифікат поверненню та обміну не підлягає.
2.9. Сертифікат обміну на грошову компенсацію не підлягає.
2.10. Сертифікат не є іменним і може бути переданий третім особам.

3. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ СЕРТИФІКАТА

3.1. Сертифікат реалізується пред'явником даного Сертифікату.
3.2. Власник Сертифікату, пред'являє його продавцеві в момент, коли він хоче зробити покупку, тобто обміняти Сертифікат (Сертифікати) на обрані товари.
3.3. Весь номінал Сертифікату використовується при купівлі товару одноразово і повністю.
3.4. Допускається оплата однієї покупки з використанням декількох Сертифікатів, в цьому випадку їх вартість підсумовується.
3.5. Вартість покупки повинна бути рівна або перевищувати номінал Сертифікату. У разі якщо сума покупки перевищує номінальну суму сертифіката, покупець оплачує різницю або готівковими коштами, або платіжною картою.
3.6. На товари, які оплачуються Сертифікатом, поширюються акції та знижки, що діють в магазині на момент покупки.
3.7. При покупці товарів по Сертифікату Покупець має право скористатися дисконтними або бонусними картками.
3.8. Адміністрація торгової мережі «Фуршет» залишає за собою право не прийняти до оплати Сертифікати, які мають ознаки підробки, а також при виникненні сумнівів щодо його придатності у разі наявності пошкоджень Сертифікату або захисного покриття (захисне покриття відкриває виключно касир). Захисне покриття вважається пошкодженим, якщо видно хоча б одну цифру штрих коду або видно сам штрих код.
3.9. Сертифікат є засобом розрахунку і документом суворої звітності. Після використання Сертифікат деактивується і залишається у касира.
3.10. При оплаті Сертифікатом обраного товару покупець отримує касовий чек, що свідчить про факт оплати товару Сертифікатом.
3.11. Сертифікат може бути використаний тільки один раз.
3.12. Гарантійне обслуговування, обмін і повернення неякісних товарів, а також товарів належної якості, придбаних з використанням Сертифікату, здійснюється у загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.