Що таке бали

Здійснюючи щоденні покупки у мережі супермаркетів «Фуршет», ви щоразу будете отримувати приємний бонус у вигляді накопичених балів.

Бали на вашу картку Fishka нараховуються за кожну витрачену гривню при розрахунку за покупки готівковими коштами чи банківською карткою:

Покупка

БАЛИ на картку Fishka

Соціальні товари

1 грн = 1 бал 

Звичайні товари*

1 грн = 2 бали

Власний імпорт

1 грн = 3 бали


Для осіб пенсійного віку діє спеціальна схема* нарахування балів за покупки:

Покупка

БАЛИ на картку Fishka

Соціальні товари

1 грн = 1 бал 

Звичайні товари1

1 грн = 2 бали + 3% знижки

Власний імпорт

1 грн = 3 бали + 3% знижки


На поповнення мобільного зв'язку, стартові пакети, тютюнові вироби, на товари за оптовими цінам та на товари відділу кулінарії під час знижки бали не нараховуються. На акційні товари бали нараховуються згідно з умовами акції.
*Спеціальна схема нарахування балів для осіб пенсійного віку діє у всій мережі супермаркетів «Фуршет», «Фуршет Гурман». Знижка для осіб пенсійного віку надається тільки до 13.00 год., з 13.00 год. нараховуються лише бали за покупки.

УВАГА!
Оскільки згідно з діючим законодавством ви маєте право повернути придбаний у «Фуршеті» товар протягом 14 днів після дня покупки, нараховані на ваш рахунок бали відкладаються в резерв і стають доступними після завершення 14-денного періоду. Про стан вашого рахунку ви можете дізнатися на гарячій лінії Програми 0 800 505 118 та на
вашій персональній сторінці на сайті myfishka.com.

НАКОПИЧУЙТЕ БАЛИ ШВИДШЕ

Накопичуйте бали швидше, купуючи в мережах Партнерів Програми або здійснюйте шопінг онлайн через сервіс Fishka Online

08.jpg