Історія

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, що впровадила кращі світові стандарти обслуговування. Входить до числа найбільших в Україні підприємств роздрібної торгівлі.

Послуги мережі «Фуршет» спрямовані на задоволення потреб усіх категорій споживачів - від власників великого бізнесу і підприємців до студентів і пенсіонерів.

Заявивши про себе у 1992 році відкриттям декількох невеликих супермаркетів «Ля Фуршет», компанія стрімко росла та розвивалася. Наприкінці 90-х рр. керівництво «Фуршет» прийняло рішення про укрупнення мережі. Й уже у грудні 1998 року у центрі Києва, на Подолі, відкрився перший національний оптово-роздрібний магазин «Фуршет», ознаменувавши тим самим початок ери вітчизняних супермаркетів.

Сьогодні мережа «Фуршет» нараховує 81 магазин у всіх регіонах України, у тому числі супермаркет «Гурман-Фуршет», а також 13 магазинів у Республіці Молдова та 7 супермаркетів у Грузії. Жителі Києва можуть скористатися послугами інтернет-магазину «Фуршет».

Торгова площа супермаркетів «Фуршет» становить від 300 до 4500 кв. м, асортимент – близько 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш ніж 1000 вітчизняних і зарубіжних постачальників.

Близько 80% асортименту магазинів «Фуршет» становлять товари вітчизняного виробництва. Мережа має власні м'ясопереробні, пельменні, кондитерські, кулінарні, рибні виробництва та пекарні.

Компанія «Фуршет» виробляє товари під власними торговими марками «Фуршет» і «Народна»: консервація, соки, соняшникова олія, крупи, кондитерські вироби, пельмені, вареники, товари промислової групи.

Мережа працює без посередників - товари потрапляють на полиці торгового залу за принципом «виробник-магазин», що забезпечує низьку ціну, свіжість і якість.

Щодня супермаркети «Фуршет» відвідують понад півмільйона покупців. У першу чергу їх приваблює висока якість товарів, низькі ціни, численні акції та програма лояльності. 

У мережі діє бонусна Програма FISHKA. 

«Фуршет» регулярно проводить благодійні акції, спрямовані на підтримку дитячих будинків, національні та міжнародні волейбольні турніри, підтримує дворовий футбол.

За свою історію мережа супермаркетів «Фуршет» отримала чимало нагород:

«100 кращих підприємств Києва» (2001)

«Бренд року 2005»

«Вибір № 1»
(2005)

«Фаворит року серед Успішних Людей»
(2006)

«Бренд року 2007»

«Бренд року 2008»

«Бренд року 2009» 

Retail Awards 2011 «Краща мережа супермаркетів України».   

Статутний капітал  компанії «Фуршет» складає 2 млн грн. Єдиним акціонером компанії є приватне товариство з обмеженою відповідальністю «Ансуса Лімітед» («Anthousa Limited» (Великобританія)).

Голова Наглядової Ради «Фуршет» - Ігор Миколайович Баленко.