Соціальна відповідальність

Роздрібна мережа «Фуршет» працює в системоутворюючому і одному з найбільш динамічних секторів економіки, розвиток якого багато в чому визначає стан економіки країни в цілому, а також впливає на рівень життя людей. Тому компанія надає великого значення соціальній відповідальності перед суспільством.

Мережа супермаркетів «Фуршет» дотримується норм етичного ведення бізнесу, піклується про співробітників, підтримує постійний діалог з партнерами, інвесторами, споживачами. Послуги мережі спрямовані на задоволення потреб і запитів всіх категорій споживачів, незалежно від рівня доходів. У всіх торгових точках «Фуршет» діє бонусна Програма FISHKA.    

У супермаркетах «Фуршет» регулярно проходять цінові акції, проводяться розіграші призів,  конкурси.

Компанія проводить благодійні акції, спрямовані на підтримку дитячих будинків, заходи розважального характеру, мистецькі акції, національні та міжнародні спортивні турніри, підтримує дворовий футбол.

Мережа супермаркетів «Фуршет» інвестує в професійний розвиток своїх співробітників. Всю систему професійного навчання забезпечує навчальний центр. Впроваджена система преміювання працівників за результатами товарообігу.

Розвиваючи мережу супермаркетів «Фуршет» в регіонах, компанія створює нові робочі місця та додаткові джерела бюджетних доходів.

«Фуршет» активно підтримує вітчизняного виробника, продаючи до 80% асортименту від українських виробників.