Власні торгові марки

Private label «Фуршет» - це власні торгові марки (ВТМ) мережі супермаркетів «Фуршет». Сьогодні компанія  виробляє продукцію під двома власними торговими марками - «Фуршет» і «Народна». Ці товари можна придбати у супермаркетах «Фуршет» по всій території України й у Республіці Молдова.

Товари ВТМ «Фуршет» вирізняються незмінно високою якістю та доступною ціною. Їх із задоволенням купують покупці.

Під ВТМ «Народна» виробляється продукція низького цінового сегменту, якість якої відповідає вимогам нормативних документів.

Мережа «Фуршет» замовляє товари під власною торговою маркою безпосередньо у виробників, до вибору яких підходить ретельно та відповідально.

«Фуршет» співпрацює з виробниками, які добре зарекомендували себе на ринку, є лідерами у своїй галузі, готові формувати найбільш цікаві пропозиції за співвідношенням «ціна-якість», а також пройшли обов'язковий аудит відділу якості «Фуршет». У першу чергу віддається перевага компаніям, продукція яких відповідає міжнародним стандартам якості - ISO і BRC.

Продукція ВТМ «Фуршет» і ВТМ «Народна» вирізняється стабільно високою якістю та низькою ціною. Це пояснюється відсутністю посередників між роздрібною мережею та виробниками, а також відсутністю витрат на просування цієї продукції - маркетинг і рекламу. 

Чому покупці обирають саме продукцію Private label:

• широкий асортимент товарів щоденного споживання
• висока якість і низька ціна
• жорсткий контроль якості інгредієнтів, що використовують виробники
• постійний контроль якості продукції шляхом відбору та тестування екземплярів з щоденних поставок, а також у торгових залах магазинів.

Товари, що виробляються під власними торговими марками, - це одна зі складових іміджу мережі «Фуршет» - на упаковці цієї продукції вказано ім'я компанії. Тому ми робимо усе, щоб покупці залишилися задоволені продукцією - як у плані ціни та якості, так і в плані асортименту.