Новий супермаркет мережі «Гурман-Фуршет» радо вітає клієнтів!

Новий супермаркет мережі «Гурман-Фуршет» радо вітає клієнтів! 11.04.2014

Новий супермаркет мережі «Гурман-Фуршет» відкриває свої двері в торгівельно-розважальному центрі «Атмосфера» за адресою м. Київ, Столичне шосе, 103.

Цей проект був реалізований завдяки співпраці мережі супермаркетів «Фуршет» та франчайзинг партнера в рамках стратегії довгострокового співробітництва.

Супермаркети під брендом «Гурман-Фуршет», як зазвичай, вирізняє широкий асортимент імпортних товарів, делікатесів з усіх куточків світу та найширший вибір найкращих українських брендів.

Власне виробництво «Гурман-Фуршет» – це різноманітні делікатеси від наших кулінарів, кондитерів та пекарів, що здивують навіть найвибагливішого споживача. 

Зручне розміщення торгівельного центру та супермаркету є винятковим для Києва. Для власників автотранспорту, які живуть як на правому, так і на лівому березі цей магазин є однаково зручним. Час на дорогу від Ленінградської або Севастопольської площі, від району Позняки або Печерськ не займе більше 15 хвилин. Особливо це оцінять ті, хто кожен вечір стикається з вже традиційними київськими тиснявами. 

Karlinskiy_Gennadiy.jpg

Коментує директор з маркетингу мережі «Фуршет» Карлінський Геннадій: 

«Відмінність цього магазину від інших мережі «Гурман-Фуршет» – це винятковий комфорт покупки. В Києві достатній вибір елітних продовольчих магазинів для вибагливого споживача, проте небагато хто може похизуватись таким комплексом зручностей як «Гурман-Фуршет» на Столичному шосе: це зручна, технологічна, сучасна парковка, це просторе приміщення, це найсучасніші технології, які дозволяють зберігати різні товари у відповідності до їх температурних вимог і не втрачати при цьому якісних та смакових характеристик продукту. Це комфорт покупки, це комфорт вибору.

Разом з нашими партнерами ми приклали максимум зусиль, щоб комфорт від покупки якісних продуктів був рівноцінний чи навіть кращий аніж в брендових бутіках одягу або парфумерії. Ми вважаємо, що на сьогодні економити це знову стало модно. Хтось економить тому що змушений, для інших економія та економні покупки це хобі, і навіть ті, для кого не важлива вартість в порівнянні з ціною, навіть вони, в сьогоднішніх умовах розуміють, що зекономлені кошти – зароблені».

Традиційно магазин запропонує клієнтам набір додаткових послуг та можливостей:
• Подарунковий сертифікат;
• Можливість використання картки «Фішка» в рамках програми лояльності;
• Окрім стандартних POS-терміналів, на касах супермаркету представлена функція прийому безконтактних карт PayWay і PaуPass;
• Експрес-кафе з можливістю відвідати страви різних кухонь світу: суші, піца, стейк зона, де страви готуватимуть у присутності клієнта, а процес приготування їжі займе всього лише кілька хвилин.

IMG_0276.JPG


«Фуршет» – перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти сучасних технологій та обслуговування. Входить до числа найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні.
На сьогоднішній день мережа магазинів «Фуршет» налічує 114 магазинів – 104 торгові точки у всіх регіонах України, в тому числі 7 супермаркетів «Гурман-Фуршет» та 1 мінігіпермаркет «Народний», а також 10 торгових точок у Республіці Молдова. Жителі Києва можуть скористатися послугами інтернет-магазину «Фуршет».
Торгова площа супермаркетів «Фуршет» становить від 800 до 7000 кв. м., асортимент – більше 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш ніж 1000 вітчизняних і зарубіжних постачальників. Близько 80% асортименту «Фуршет» складають товари вітчизняного виробництва.

Контакти:
Тел. (044) 586 27 91
Office-reklama@furshet.ua 

Назад