Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» відкрила три нові супермаркети

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» відкрила три нові супермаркети 05.01.2011

 Одна з найбільших в Україні мереж роздрібної торгівлі «Фуршет» розширюється. У грудні 2010 року компанія відкрила два нових магазини - у Фастові й Дніпропетровську - і розширила формат одного із супермаркетів у Вінниці. Таким чином, до кінця 2010 року кількість магазинів мережі «Фуршет» становить 115 торгових точок.

10 грудня супермаркет «Фуршет» відкрився в центрі Фастова на вул. Інтернаціональній, 6. Він став першим магазином мережі в цьому місті. Площа нового супермаркету складає 1500 кв. м. Асортимент - більше 4000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів. Покупців обслуговують 8 кас. Магазин готовий прийняти та надати високоякісні послуги покупцям щодня з 8:00 до 23:00. Поруч із супермаркетом знаходиться зручна безкоштовна парковка на 50 місць.

24 грудня в Дніпропетровську в торговому центрі «Приозерний», вул. Боброва, 1, відбулося офіційне відкриття нового супермаркету «Фуршет» - четвертого у місті. Торгова площа магазину становить 2000 кв. м. У ньому розміщено 8 кас. На полицях супермаркету - більше 4500 найменувань товарів: продукти харчування, сезонні товари, побутова хімія, товари для дітей, канцелярія, корм для тварин, посуд та багато іншого.У новому супермаркеті «Фуршет» працює кулінарний відділ, де завжди можна придбати смачні готові страви - свіжі та за доступними цінами. А також функціонує пекарня. Ароматні булочки, багети, хліб, круасани, кекси та багато інших хлібобулочних виробів тут можна придбати теплими - прямо з печі. Супермаркет відкритий з 8:00 до 23:00. Для покупців з автомобілем передбачена парковка на 150 місць.

У зв'язку зі значною популярністю супермаркетів «Фуршет» у Вінниці, керівництво компанії вирішило розширити формат одного з них і перенести магазин у нове, більш просторе приміщення. 22 грудня вінничани змогли зробити перші покупки в оновленому «Фуршеті», який тепер розташований в ТЦ «Квартал» на вул. Папаніна, 1. Торгова площа магазину становить 3000 кв. м. Асортимент - більше 4500 найменувань товарів. Час роботи - 8:00-23:00. Покупців обслуговує 14 кас. У планах - збільшити їх кількість ще на 2 каси. Поруч із супермаркетом знаходиться безкоштовна парковка на 100 місць.

Карлінський Геннадій, директор з маркетингу ПрАТ «Фуршет»: «Наша компанія прагне зробити все, щоб задовольнити потреби українського покупця. У всіх магазинах діє єдина накопичувальна дисконтна програма. На полицях представлений широкий асортимент товарів під власними торговими марками високої якості і за доступною ціною. Представлена високоякісна продукція власного виробництва.
Особливу увагу компанія приділяє ціновій політиці та доступності товару на полицях. Завдяки цьому для багатьох в Україні «Фуршет» став магазином регулярних закупівель. Це стало поштовхом для розширення мережі ».
На початку 2011 року нові супермаркети «Фуршет» з'являться в Ялті та Кременчуці.

ПрАТ «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти сучасних технологій та обслуговування. Входить до числа найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні.

На сьогодні мережа магазинів «Фуршет» налічує 115 торгових точок у всіх регіонах України, в тому числі 6 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет», 9 торгових точок у Республіці Молдова, а також 1 супермаркет «Народний».Скачати прес-реліз

Назад