Якість продуктів - найвищий пріоритет у літній період для ПрАТ «Фуршет»

Якість продуктів - найвищий пріоритет у літній період для ПрАТ «Фуршет» 15.07.2011

Для ПрАТ «Фуршет» одним з найважливіших пріоритетів завжди була і залишається висока якість пропонованої продукції. «Фуршет» піклується про свого споживача, тому весь контроль якості продукції здійснюється окремим департаментом. Перевірці підлягають абсолютно всі етапи, які проходить продукт: від прийняття товару комірниками до розміщення його на полицях супермаркету, з подальшим контролем якості зберігання у торговому залі.

Контроль якості продукції у літній період - ключовий показник діяльності адміністрації будь-якого супермаркету мережі «Фуршет». Саме на контроль якості продукції спрямовані всі внутрішні ресурси.

Ретельно контролюється температурний режим у морозильних та холодильних камерах торгового залу і складських приміщеннях. Всі показники занотовуються і, при найменшому їх відхиленні, роботи з усунення неполадок проводяться у найкоротші терміни. Не менш серйозній перевірці підлягає вентиляційне обладнання та системи кондиціонування, а також система протипожежної безпеки.

Перевіряються машини постачальників продукції для ПрАТ «Фуршет». Якщо холодильне обладнання автомобілів, які перевозять товари несправне, що підтверджується перевіркою при отриманні товару, то такі продукти одразу відправляються назад постачальнику. Ті самі дії застосовують, якщо товар прострочений, має нетоварний вигляд, механічні пошкодження або уражений шкідниками, а також при будь-яких відхиленнях від норм. Причина одна - товар може потрапити у магазин зіпсованим з вини перевізника, а постраждають покупці.

Недопущення дрібних шкідників у зони контакту з продуктами забезпечується завдяки спеціальним пристроям, які видають ультразвукові хвилі, нечутні й безпечні для людини. Для тварин, птахів і комах вони також нешкідливі, але дуже неприємні, тому вони самостійно залишають приміщення або не з'являються у ньому взагалі. Це один з найгуманніших способів боротьби з дрібними шкідниками, чисельність яких збільшується у літній період у десятки разів.

Особлива увага приділяється кулінарії, кондитерським виробам, товарам, які швидко псуються і продукції, яка виробляється під власними торговими марками «Фуршет» і «Народна». Контроль надходження і умов зберігання продукції тваринного походження щоденно здійснюється офіційним лікарем ветеринарної медицини.

Начальник відділу хлібобулочного та кондитерського виробництва Кускова Ганна Степанівна:
«Санітарні правила регламентують асортимент у літній період. Обмежується виготовлення та продаж кремових виробів. Підчас їх виробництва не використовується вершкове масло і сир, у зв'язку з невеликим терміном реалізації. Ці та подібні компоненти заборонені СЕС до використання у спекотну пору року.
У кожному конкретному супермаркету посилюється контроль співробітниками відділу. Взимку рівень якості продукції, безумовно, контролюється дуже суворо, але у літню пору року обсяги робіт у цій галузі різко зростають. З'являється велика кількість ризиків, з якими ми успішно боремося, що підтверджується не просто словами, а й результатами багатьох експертиз, які проводять авторитетні лабораторії. Серед них: Центральна лабораторія контролю якості товарів Торгово-промислової палати України, Центральна лабораторія Республіканської СЕС, Центральна контрольно-виробнича лабораторія Укоопспілки, Лабораторія київського обласної споживспілки, та інші. У регіонах ведеться робота з міськими та обласними СЕС, лабораторіями Держспоживстандарту і з іншими відомчими організаціями.
Влітку підвищуються вимоги з гігієни приміщень і людей , які працюють у цих приміщеннях. Чистота і безпека інвентарю, устаткування і навіть рук продавців - перевіряються дуже ретельно. Будь-які порушення ведуть до штрафних санкцій. Але наш персонал дуже відповідально підходить до виконання посилених правил. Щороку настання літа ми зустрічаємо у всеозброєнні, тому наші покупці можуть бути спокійні ».

Покупці супермаркетів «Фуршет», «Фуршет-Гурман» і «Народного» можуть бути впевнені у незмінній якості продукції, яка реалізується і виготовляється на території магазинів.

За детальною інформацією звертатися
до редактора сайтів мережі «Фуршет»,
Романець Тетяни
т.моб: +38 (066) 726-53-96
т.раб: +38 (044) 586-27-91 * 1308
факс: +38 (044) 586-27-91
E-mail: Tatiana.Romanets@furshet.ua

Назад