Оливкова олія від ТМ «Catalina» - з Іспанії з любов'ю

Оливкова олія від ТМ «Catalina» - з Іспанії з любов'ю 13.01.2012

Про смак і користь оливкової олії ведуться розмови вже кілька тисяч років. Так, Гомер називав його рідким золотом, Аристотель, вивчаючи корисні властивості оливкової олії, виділив окрему науку, а основоположник медицини - Гіппократ, не сумніваючись у його корисності для людини, створив кілька методів лікування з його використанням. І в цьому немає нічого дивного, адже оливкова олія - це продукт настільки корисний і безпечний, що практично не існує заборон і норм щодо його вживання, а позитивний вплив на здоров'я - неоціненний.

Вибираючи оливкову олію дуже важливо бути впевненим у незмінній якості продукції. Весь процес виготовлення, починаючи з обробки землі для оливкових гаїв, і закінчуючи відвантаженням готової продукції - повинен бути налагоджений до філігранної точності. Але не тільки злагодженість і координація процесу виготовлення визначає якість оливкової олії, крім праці і часу в неї потрібно вкладати душу.

Саме з душею та з безмежною любов'ю створюється особлива оливкова олія від торгової марки «Catalina».

Оливкова олія і оливки від ТМ «Catalina» виготовляються й упаковуються на великому заводі, який є частиною сімейного бізнесу, заснованого на Півночі Іспанії у місті Tudela (провінція Navarra). Притримуючись незмінних традицій, завод виробляє, упаковує та реалізує оливкове масло і оливки, починаючи з 1960-го року. За високу якість виготовленої продукції підприємство отримало Міжнародні Сертифікати - IFS (International Food Standart) і BRC (British Retail Consortium).

На сьогоднішній день, завод-виробник оливкової олії ТМ «Catalina» знаходиться у трійці лідерів серед іспанських підприємств, які переробляють, розливають і пакують оливкову олію. Експортується готова продукція більш ніж у 60 країн світу, у тому числі у Францію, Німеччину, Великобританію, Бельгію, Польщу, Фінляндію, Нідерланди, Чеську Республіку та інші. Також підприємство є ексклюзивним постачальником продукції для кращих ресторанів Іспанії, й відтепер якість високої кухні є і в Україні.

Відчути всі переваги високоякісної оливкової олії преміум-класу тепер можуть і мешканці нашої країни. Мережа оптово-роздрібних супермаркетів «Фуршет» отримала ексклюзивні права на представлення ТМ «Catalina» на території Україні. Минаючи посередників, продукція під ТМ «Catalina» потрапляє до магазинів «Фуршет» одразу після розливу й упаковки, виключаючи довготривале зберігання на складах, що гарантує незмінно високу якість, максимальну свіжість і вишуканий смак.

Оливкова олія від ТМ «Catalina» захищена від підробок завдяки унікальній пляшці, яка створюється заводом-виробником і має декілька рівнів захисту, підробити які практично неможливо. Особлива тара і маркування - гарантія того, що у пляшці оливкової олії від ТМ «Catalina» завжди знаходиться продукт преміум-класу, з відповідними смаковими властивостями, що виготовлений і упакований в Іспанії.

На даний момент в Україні представлено 2 види нерафінованої оливкової олії холодного віджиму Extra Virgin: на 100 % створеної з сорту оливок Охібланка (Hojiblanca) й Арбекіна (Arbequina).

Оливкова олія з сорту Охібланка має тонкий фруктовий аромат, який посилює апетит. У смаку цього масла переважають відтінки фруктів і зелені, з солодкуватими вкрапленнями та злегка пікантним післясмаком. Оливки Охібланка віддають маслу ТМ «Catalina» свої найкращі властивості. Це масло ідеально підійде для кухні де надають перевагу натуральним і свіжим продуктам. Найкраще показує всі свої смакові і ароматичні особливості у свіжому вигляді. Регулярне вживання цієї олії призводить до зниження рівня холестерину в крові, сприяючи поліпшенню функціонування серцево-судинної системи. Завдяки своїм антиоксидантним властивостям масло Extra Virgin, виготовлене на 100 % із сорту оливок Охібланка, уповільнює процеси старіння організму.

Обираючи оливкову олію з сорту оливок Арбекіна, ви можете насолодитися ароматом, який за смаком і запахом нагадує зелене яблуко з легким трав'яним відтінком. Смак зачарує свіжою солодкістю фруктів і легким гіркуватим присмаком. Збалансоване поєднання аромату і смаку робить це масло ідеальним для вживання, як у натуральному вигляді, так і для приготування їжі. Надаючи перевагу оливковій олії з сорту оливок Арбекіна, ви не тільки отримуєте натуральний продукт преміум-класу за найкращою ціною, а й робите значний внесок у поліпшення свого здоров'я і зовнішнього вигляду. Косметичні процедури з використанням оливкової олії з сорту оливок Арбекіна зроблять вашу шкіру пружною, чистою і значно сповільнять процеси старіння.

Який би вид оливкової олії ви не обрали, ви завжди можете бути впевненими у високій якості і натуральності продукту під ТМ «Catalina». ТМ «Catalina» дарує оливкову олію «з Іспанії з любов'ю», що не залишить байдужим навіть найвибагливішого гурмана, а також потішить найкращою ціною. Придбати оливкову олію від ТМ «Catalina» ви можете ексклюзивно тільки у мережі магазинів сімейної покупки «Фуршет».За детальною інформацією звертатися 
до редактора сайтів мережі «Фуршет», 
Романець Тетяни 
т.моб: +38 (050) 381-13-25
т.раб: +38 (044) 586-27-91 * 1308 
факс: +38 (044) 586-27-91 
E-mail: Tatiana.Romanets@furshet.ua 

Назад