Найвища оцінка - вибір споживача

Найвища оцінка - вибір споживача 18.05.2012

26-го квітня 2012-го року відбулося вручення Першої національної премії України у сфері роздрібної торгівлі Retail Awards. Перемогу у номінації «Краща мережа супермаркетів України» здобула мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет», випередивши 10 провідних українських торговий мереж.

Retail Awards - це щорічний іспит, який складають торгові мережі, торговельні центри та інтернет-магазини перед вимогливими покупцями, оскільки саме покупці мають право виставити об'єктивну оцінку старанням і зусиллям торгових компаній.

Директор з маркетингу компанії «Фуршет», Карлінський Г.В.:
«Останні кілька років ми не брали участь у подібних конкурсах, так як ані у нас, ані у наших клієнтів не було необхідної довіри до того, що результат буде дійсно відображати реальний вибір покупців.
Премія Retail Awards привернула нашу увагу багато у чому завдяки прозорій системі підрахунку голосів і подальшого визначення переможця. Важливий був і той факт, що організатори залучили до реалізації даного проекту компанію, яка має всесвітньо відоме ім'я - PwC (ПрайсвотерхаусКуперс). PwC взяли на себе відповідальність за контроль над проведенням підрахунку голосів, а також гарантували достовірність результатів.
Компанія «Фуршет» розглядає цю нагороду, як результат того, що прийнята півтора роки тому стратегія підвищення ефективності, приносить перші плоди. Ми сфокусувалися на трьох ключових аспектах: поліпшення асортименту, управління ціною за рахунок роботи з постачальниками та оптимізації витрат на логістику і, безумовно, контроль стандартів обслуговування.
Особливо приємний той факт, що клієнти оцінили наші зусилля і зміни, які були впроваджені у роботу компанії.
Компанія «Фуршет» дякує всім покупцям, які взяли участь у голосуванні, за їх високу оцінку і небайдужість.
Також дякуємо всім співробітникам компанії «Фуршет». Ця премія - заслуга кожного продавця і касира, логіста і менеджера, дизайнера і бухгалтера, а також інших працівників компанії, без яких не було б позитивних змін, що й дало переможний відгук від наших покупців».

obzor1.jpg

Назад