«Фуршет» і Київський національний торговельно-економічний університет підписали договір про співпрацю

«Фуршет» і Київський національний торговельно-економічний університет підписали договір про співпрацю 12.09.2012

Для подальшого зростання і процвітання національної торговельної галузі, професійного виховання нашої студентської молоді та розширення професійних знань співробітників ПрАТ «Фуршет», 4 вересня 2012 року в актовому залі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) Ігор Миколайович Баленко, Голова Наглядової Ради ПрАТ «Фуршет» і Анатолій Антонович Мазаракі, ректор університету,урочисто підписали договір про співпрацю між ПрАТ «Фуршет» і КНТЕУ.

У цей же день Ігор Миколайович Баленко, Президент Української торговельної асоціації та Анатолій Антонович Мазаракі, ректор КНТЕУ підписали договір про співпрацю між Українською торгівельною асоціацією та Київським національним торговельно-економічним університетом. 

У договорах відображені основні напрями стратегічного співробітництва між сторонами, а саме: використання наукової, лабораторної та прикладної бази університету в інтересах бізнесу. Проведення наукових досліджень і вивчення тенденцій попиту, спільний контроль якості товарів, що надходять у торгівлю, а для викладачів і студентів КНТЕУ використання магазинів мережі «Фуршет» як плацдарму для набуття практичних навичок ведення бізнесу, адаптації навчальних програм до потреб реального сектору економіки.

Голова Наглядової Ради ПрАТ «Фуршет» Ігор Миколайович Баленко:

«Молодь - це наше майбутнє, і допомогти молодим людям отримати освіту, яка в подальшому відкриє для них можливість грамотно розвивати нашу економіку, наша найважливіша задача.

Сьогодні знаменний день, тому що в цей час народжується те, до чого ми йдемо разом з університетом, з одним, потім з десятком університетів. Це професійно вихована молодь, яка володіє сучасними теоретичними знаннями, і практичними навичками, і може застосувати свою освіту, отримати реальні робочі місця і бути впевненими в тому, що завтра у них є майбутнє, і на роботі, їм не дорікнуть: «вибачте, вас вчили тільки теорії».

Не буває практики без теорії, а теорії без практики. Сьогодні ми вчимо наших співробітників практичним навичкам, у нас є Навчальний центр, але таких глибоких знань як в університеті, ми дати не можемо. А поки вони працюють ненавчені, ми втрачаємо наш імідж і товарообіг, так як кожен, фактично, вчиться на своєму робочому місці виконувати свою роботу. Якщо ми приділимо увагу студентам, то до нас прийдуть кваліфіковані співробітники, яких не треба вчити.

Сьогодні відбувається з'єднання між знанням і практикою - я думаю, наш приклад наслідуватимуть інші члени Української торгівельної асоціації та підпишуть такі договори, що б перш за все, з'єднати знання і практику. І тоді у нас з'являться студенти, які прийдуть до нас на практику, і навпаки, співробітники «Фуршету» зможуть приходити в університет отримувати знання і освоювати нові методики.

Я думаю, що ми будемо рухатися дуже швидко крок за кроком, і у нас все вийде».

5 вересня сторони запустили дорожню карту заходів, спрямовану на практичну реалізацію угоди. Вже сьогодні перші 140 студентів проходять предмет «Вступ до спеціальності» не в аудиторіях, а в магазинах на реальній прийомці, контролі якості, викладанні та продажу товарів.

ПрАТ «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти сучасних технологій та обслуговування. Входить до числа найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні. 
На сьогоднішній день мережа магазинів «Фуршет» налічує 117 торгових точок у всіх регіонах України, в тому числі 6 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет», а також 9 торгових точок у Республіці Молдова, а також 1 супермаркет «Народний». 
Торгова площа супермаркетів «Фуршет» становить від 800 до 9000 кв. м, асортимент - більше 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш, ніж 1000 вітчизняних і зарубіжних постачальників. Близько 80% асортименту «Фуршет» складають товари вітчизняного виробництва. 

**** 
Київський національний торговельно-економічний університет здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців за бакалаврськими та магістерськими програмами. У КНТЕУ навчається 37 тис. студентів. 
До складу університету, окрім базового закладу, де функціонують 5 факультетів, входять 4 навчальних інститути, 8 коледжів і вищих комерційних училищ, розташованих у Києві, Харкові, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Коломиї, Ялті. На базі університету працюють 11 наукових шкіл, аспірантура і докторантура.

Контакти

Контент-редактор ПрАТ «Фуршет» 
Юлія Уманець 
Тел. (044) 586 27 91, вн. * 1308 
050 381 13 25 
Julia.Umanets@furshet.ua

Назад