Торговельна мережа супермаркетів «Фуршет» долучилася до програми Ощадбанку «Знижки за Національною карткою»

Торговельна мережа супермаркетів «Фуршет» долучилася до програми Ощадбанку «Знижки за Національною карткою» 25.10.2012

Ощадбанк постійно розширює мережу торговельно-сервісних підприємств, де держателі Національної картки отримують знижку, розрахувавшись нею. Так, нещодавно Ощадбанк розпочав співпрацю з мережею супермаркетів «Фуршет», що представлена в усіх регіонах нашої країни (105 супермаркетів). Таким чином, сьогодні отримати знижку за Національною карткою можна вже у 677 торгових точках по всій території України. 

«З 1 червня п.р. Національна платіжна картка із зарахованими на неї компенсаційними коштами видається кожному вкладнику Сбербанку колишнього СРСР. Дедалі більше вкладників використовують її не тільки для зняття грошей, а й як зручний платіжний інструмент. Цьому однозначно сприяє участь у дисконтній програмі великих торговельних мереж. Співпраця банку з такими компаніями, як «Фуршет», «Космо», «Амстор», «Колібріс», «555!», на мою думку, є дуже перспективною та зручною для всіх держателів Національної картки», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн. 

У рамках програми клієнти мережі «Фуршет» мають можливість отримати гарантовану знижку в розмірі 3% за умови оплати своїх покупок на касі будь-якого магазину «Фуршет» і «Гурман-Фуршет» в Україні за допомогою Національної картки.

З детальною інформацією щодо умов акції можна ознайомитись на офіційному сайті мережі магазинів сімейної покупки «Фуршет»:
http://furshet.ua/buyers/action/sovmesno_shares/detail.php?ID=6473 

Щодня на сайті Ощадбанку (http://www.oschadnybank.com/ua/corporate/acquiring/discount/) оновлюється список торгових точок, у яких можна отримати знижку за Національною карткою. 

АТ „Ощадбанк” 
Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України на право здійснення банківських операцій від 05.10.2011р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.10.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн., обсяг кредитного портфеля – 68,8 млрд. грн., фінансовий результат – 411 млн. грн.

ПрАТ «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти сучасних технологій та обслуговування. Входить до числа найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні. 
На сьогоднішній день мережа магазинів «Фуршет» налічує 115 торгових точок – 105 магазинів у всіх регіонах України, в тому числі 7 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет», а також 1 супермаркет «Народний» і 10 торгових точок у Республіці Молдова. Щодня супермаркети «Фуршет» відвідують понад півмільйона покупців. 

Контакти 
Контент-редактор ПрАТ «Фуршет» 
Юлія Уманець 
Тел. (044) 586 27 91, вн. * 1308 
050 381 13 25 
Julia.Umanets@furshet.ua

Назад