Нове обличчя супермаркету «Фуршет» на грузинському ринку

Нове обличчя супермаркету «Фуршет» на грузинському ринку 26.10.2012

м. Київ, 26 жовтня 2012

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» найближчим часом має намір відкрити супермаркет в Грузії. Новий магазин буде відкрито на принципах франчайзингу. Він розпочне свою роботу вже до кінця 2012 року.

Згідно стратегії ПрАТ «Фуршет», яка була затверджена ще у 2010 році, компанія розвиває свою мережу за рахунок продажу франшизи. Мережа «Фуршет» має успішний 16-річний досвід роботи у продуктовому ритейлі, що є цінним нематеріальним активом. Даний досвід і знання інвестовані у бренд мережі, СТМ, організацію бізнес-процесів, систему контролю якості продуктів і обслуговування клієнтів, що є дуже вагомими факторами з точки зору успішності нового бізнесу.

Голова правління ПрАТ «Фуршет» Євген Васильович Кулініч:

«Хочу відзначити, що обмеженість ресурсів компанії, яка сьогодні має місце у зв'язку із реструктуризацією боргів, тільки стимулювала нас більш якісно підійти до питання розвитку франчайзингових проектів.

Дійсно, в Грузії відкривається магазин під торговою маркою «Фуршет». Він буде працювати на принципах франчайзингу.

Конкуренти швидко нарощують свою частку і щоб від них не відставати, ми вибрали такий спосіб росту. Слід звернути увагу, що «Фуршет» продає франшизи з правом викупу з боку «Фуршету» операційного бізнесу, відкритого по нашій франшизі, що обумовлено у договорах за певною формулою, коли у нас з'явиться власне фінансування, або ми зможемо залучити інвестора. Можливо, це буде через два-три роки, можливо і через п'ять років.

При відкритті нового проекту компанія «Фуршет» надає комплекс послуг по впровадженню стандартів мережі в рамках даного проекту. Також варто звернути увагу на те, що на грузинський ринок «Фуршет» виходить у форматі дещо рестайлинговому - це буде більш модерний магазин в більш сучасній подачі.

Ми доклали значних зусиль до стандартизації бізнес-процесів і обслуговування клієнтів усередині мережі, що, безсумнівно, вже оцінили і найближчим часом ще оцінять наші клієнти в Україні. У свою чергу, це дозволило нам максимально якісно підготуватися до відкриття франчайзингових проектів.

Перший супермаркет «Фуршет» в Грузії буде відкритий вже в листопаді-грудні цього року в м. Тбілісі. Торгова площа магазина складе 1200 кв. м.

Ми готувалися до таких проектів довгий час, і сьогодні ми відкриті до нових пропозицій по франчайзингу як в Україні, так і в інших країнах СНД».

ПрАТ «Фуршет» уже має успішний досвід виходу на ринок Молдови, де компанія є лідируючою роздрібною мережею. Знання і напрацювання компанії дозволяють з упевненістю говорити про те, що за допомогою франчайзингу мережа «Фуршет» займе лідируючі позиції і на грузинському ринку.

ПрАТ «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти сучасних технологій та обслуговування. Входить до числа найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні.

На сьогоднішній день мережа магазинів «Фуршет» налічує 115 торгових точок у всіх регіонах України, в тому числі 6 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет», а також 9 торгових точок у Республіці Молдова, а також 1 супермаркет «Народний».

Торгова площа супермаркетів «Фуршет» становить від 800 до 9000 кв. м, асортимент - більше 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш, ніж 1000 вітчизняних і зарубіжних постачальників. Порядку 80% асортименту «Фуршет» складають товари вітчизняного виробництва.


Контакти:

Контент-редактор ПрАТ «Фуршет»
Юлія Уманець
Тел. (044) 586 27 91, вн. * 1308
050 381 13 25
Julia.Umanets @ furshet.ua

Назад