Про наших «інших». Відверто про дискримінацію дітей та молоді з інвалідністю в Україні

Про наших «інших».  Відверто про дискримінацію дітей та молоді з інвалідністю в Україні 19.04.2013

Як протидіяти дискримінації дітей та молоді з інвалідністю у нашій країні? Як захистити права неповносправних громадян та привернути увагу суспільства до їхніх проблем? Як нам не стати чужими у їхньому світі?


Про це говоритимуть правозахисники, освітяни, психологи та представники громадських організацій під час тематичної зустрічі у рамках програми форуму, присвяченого проблемам дискримінації дітей та молоді з інвалідністю, функціональними обмеженнями та їхньої соціально – психологічної реабілітації у суспільстві. 

Форум відбудеться 22 квітня 2013 р., з 14:00 – 19:00 у приміщенні конференц - залу «Європейський» готельно - розважального комплексу «Козацький стан», що розташований за адресою: Бориспільське шосе, 18 км, станція метро «Бориспільська» (за 300 метрів від Харківської площі).

Участь підтвердили представники Національної експертної комісії України з питань захисту Суспільної моралі, Центру Соціально – Психологічної Реабілітації Дітей та Молоді з Функціональними Обмеженнями Дарницького району м. Києва, Департаменту Української Федерації Карате «Карате для людей з інвалідністю», ВГО «Ефективний власник», Київського університету імені Бориса Грінченка. 

Контакт для ЗМІ:

Оксана Федоренко 

Виконавчий директор Благодійного фонду «Древо надії»

тел.: +38 093 921 72 03

Юрист Благодійного фонду «Древо надії»

Ірина Дімідюк

тел.: +38 063 306 90 30

E-mail: bf_tree_of_hope2013@ukr.net  

Автор: Благодійний фонд «Древо надії»

Назад