Інтернет-магазин «Фуршет» змінив адресу

 Інтернет-магазин «Фуршет» змінив адресу 08.04.2011

Інтернет-магазин «Фуршет» змінив адресу. Тепер він знаходиться за адресою http://zakaz.furshet.ua. Тут, як і раніше, можна придбати овочі та фрукти, крупи та молочні продукти, хлібобулочні вироби та консервацію, товари для дому і тварин за доступною ціною і з доставкою в будь-яке зручне для вас місце.

В інтернет-магазину «Фуршет» змінилася не лише адреса. Він також отримав оновлений сайт зі зручним інтерфейсом і добре продуманим класифікатором товарів. Всі товари розбиті по групах: «Пекарня», «Фрукти і овочі», «Молоко, яйця», «М'ясо, риба, птиця», «Морозилка», «Кулінарія», «Консерви, приправи», «Бакалія, солодощі, чіпси, снеки»,«Напої», «Дитяче», «Гігієна», «Для дому», «Для тварин».

Зручний класифікатор допоможе швидко зорієнтуватися в асортименті інтренет-магазину «Фуршет» і вибрати потрібні товари.

Ціни на товари в інтернет-магазині «Фуршет» такі ж, як і на полицях супермаркетів «Фуршет», а витрачати час на поїздку до супермаркету і черги не треба. Замовлення можна зробити через сайт інтернет-магазину або по телефону, і протягом декількох годин його доставлять в зручне для вас місце.

Замовляючи товари в інтернет-магазині «Фуршет», ви:

• економите час;
• не стоїте в чергах;
• не платите за парковку;
• завжди можете поповнити запаси фруктів і овочів, молочної продукції та круп, товарів для дому та тварин, консервації та приправ, напоїв та солодощів тощо.

Назад