«Фуршет» допоміг зібрати кошти та продукти для дитячих будинків

«Фуршет» допоміг зібрати кошти та продукти для дитячих будинків  04.04.2011

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» почала рік із добрих справ. Компанія виступила партнером акції «Благодійність до новорічних свят», організованої благодійним фондом «За нове життя», та допомогла зібрати продукти й кошти для дитячих будинків.

У столичних супермаркетах «Фуршет», що знаходяться на проспекті Перемоги, 94/1 та на вул. Ярославській, 57, в прикасовій зоні були встановлені візки для збору продуктів харчування та речей першої необхідності для сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. А також розміщені урни для збору коштів.

Біля входу в супермаркет покупців зустрічали волонтери, котрі сповіщали про проведення благодійної акції та пропонували зробити додаткову покупку на користь дітей-сиріт.

Акція «Благодійність до новорічних свят» знайшла відгук у небайдужих серцях відвідувачів «Фуршету». Люди з радістю купували фрукти, солодощі, крупи, предмети гігієни тощо, та залишали все це у спеціальних візках, а також кидали гроші в «скриньку доброти».

Зібрані кошти та продукти передали в дитячий будинок «Світанок», що знаходиться в с. Красилівка, Ставищенскього району, та в київський благодійний центр соціальної реабілітації «Дитяча надія».
Геннадій Карлінський, директор з маркетингу компанії «Фуршет»: «Допомога найменш соціально захищеним верствам населення – один із ключових факторів у роботі мережі «Фуршет». З цією метою компанія регулярно проводить благодійні акції, спрямовані на підтримку дитячих будинків. Запровадила спеціальну дисконтну програму для пенсіонерів, учасники якої отримують пенсійні дисконтні картки зі знижкою до 7%.
В мережі «Фуршет» запроваджено постійно діючу акцію «Скандальна ціна» на так звані соціальні товари – товари, що користуються особливим попитом серед населення. Щотижня клієнти «Фуршету» мають змогу придбати гречку чи рис, макарони чи борошно, цукор чи соняшникову олію за привабливими цінами.
Ми й надалі робитимемо все, щоб покращити життя тих, хто найбільше цього потребує».

Назад