«Фуршет» допоможе швидко й дешево організувати пікнік

«Фуршет» допоможе швидко й дешево організувати пікнік 29.04.2011

З початком теплих весняних днів усі збираються на пікнік. Спеціально до сезону пікніка мережа магазинів «Фуршет» знизила ціни на низку товарів для пікніка. З 28 квітня до 11 травня в супермаркетах «Фуршет» та «Народний» можна придбати шашлик і соуси, кетчуп і майонез, вугілля та набори одноразового посуду, шампури і мангал, ковбаски-гриль і овочі, а також іншу продукцію за спеціальними акційними цінами.

Мережа магазинів «Фуршет» подбала про те, щоб ваш пікнік був не лише цікавим, але й смачним і економним. Так, шашлик зі свинини «Асорті» коштує всього 29,99 грн/кг, а вугілля ТМ «Фуршет», розфасоване в упаковку по 2 кг, можна придбати за 11,99 грн.

Щоб приготувати шашлик, вам, звичайно ж, знадобляться шампури і мангал. Сьогодні, купуючи шампури і мангал в мережі «Фуршет», можна заощадити чималу суму. А на зекономлені гроші придбати майонез, кетчуп або соуси, які чудово доповнять шашлик і підкреслять його смак.

За спеціальною акційною ціною також можна придбати ковбаски-гриль, овочі та зелень - незамінні продукти для пікніка.

Купуючи продукцію для пікніка в супермаркетах «Фуршет» та «Народний», ви не лише заощаджуєте гроші, а й час. Адже шашлик, ковбаски-гриль, шампури, мангал, вугілля, овочі, майонез, соуси, кетчуп можна придбати в одному місці.

Назад