«Фуршет» допоможе зустріти Чистий четвер

«Фуршет» допоможе зустріти Чистий четвер 19.04.2011

21 квітня весь православний світ відзначає Чистий четвер. За традицією в цей день господиня робить в оселі генеральне прибирання, а всі домочадці миються. Якщо ви дотримуєтеся цієї традиції, зверніть увагу на акційні пропозиції в супермаркетах «Фуршет» та «Народний», що діють на миючі засоби, засоби для прибирання оселі та засоби особистої гігієни.

За повір'ям, вода в Чистий четвер не лише змиває бруд, але й приносить здоров'я та захищає від негараздів. Тому кожен, хто хоче бути здоровим, у Чистий четвер обов'язково має сходити до лазні, прийняти ванну або помитися в душі. А дбайливі господині зробити генеральне прибирання в оселі.

Знаючи, що для прибирання обов'язково знадобляться миючі засоби та засоби для прибирання оселі, мережа супермаркетів «Фуршет» та «Народний» підготувала низку акційних пропозицій на миючі засоби та засоби для прибирання оселі.

На полицях супермаркетів «Фуршет» і «Народний» господині зможуть знайти засоби для чищення унітазів, засоби для миття скла, порошки для чищення й дезінфекції та інші засоби для прибирання оселі за спеціальною акційною ціною.

Знижки також діють на засоби особистої гігієни: шампуні, бальзами для волосся, рідке мило тощо.

Економте з супермаркетами «Фуршет» та «Народний» на покупках засобів гігієни, й нехай повсюди запанує чистота!

Назад