«Фуршет» надає спеціальні знижки учасникам АТО

15.04.2016

720x530-1.jpg


12 квітня 2016 року «Фуршет» в числі перших компаній-представників бізнесу приєднався до ініціативи «Соціальна картка учасника АТО». Організатором проекту виступили Всеукраїнське об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ - РАЗОМ!» за підтримки Держслужби з питань Ветеранів Війни та учасників АТО. В рамках програми «Фуршет» надає можливість учасникам антитерористичної операції купувати товари у всіх магазинах мережі «Фуршет» по Україні зі значними знижками.

«Ми з ентузіазмом приєдналися до цієї програми, адже надання знижок - це найменше, що може зробити наша мережа для учасників антитерористичної операції. Дуже важливо, щоб сьогодні ці люди відчували себе потрібними суспільству і захищеними. Ми надаємо для них знижки на найнеобхідніші продукти і товари, що дозволить істотно заощадити сімейний бюджет», - зазначив Ігор Баленко, Голова Наглядової Ради ПрАТ «Фуршет».

Для того щоб скористатися знижками в мережі «Фуршет», учаснику програми потрібно пред'явити «Соціальну картку учасника АТО» касирові при розрахунку в магазині.

«Соціальна картка» - це масштабна програма соціально-правового забезпечення учасників бойових дій. Це єдина всеукраїнська платформа, яка об'єднує сили держави, волонтерів та бізнесу в їх прагненні підтримати учасників АТО. Кожен власник картки отримує такі можливості:

- Безоплатна правова підтримка і юридична консультація;
- Безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
- Психологічна підтримка;
- Знижки на покупки у всеукраїнських мережах;
- Освітні і оздоровчі програми для учасників АТО і їх сімей.

Отримати картку можна, заповнивши форму на сайті ukrazom.org.

Назад