«Фуршет» вітає киян з Днем Києва!

«Фуршет» вітає киян з Днем Києва! 27.05.2011

Шановні кияни та гості міста, прийміть наші щирі привітання з Днем Києва!

Кожне місто, як і людина, має свій характер, душу, долю. Історія нашої рідної столиці, квітучого Києва, сягає корінням у глибину століть. За більш ніж 1500 років свого існування Київ пережив багато. Він бачив війни, перемоги, кохання, розчарування, здивування, посмішки, сльози, відкриття ... Він дихав сподіваннями та мріями кожного свого жителя. Був частиною кожного з них, розчинявся в них.

В останні вихідні весни, 28-29 травня, жителі столиці святкують День Києва! День, коли слід сказати «дякую» Києву за його культурну спадщину, старовинні вулички, квітучі каштани, буйство парків і садів, нічні вогні та схили Дніпра, за його багату історію. І пам'ятати, що майбутнє рідного міста в руках кожного з нас.

Щиро вітаємо вас, дорогі мешканці столиці, з Днем Києва! Бажаємо міцного здоров'я, сил, мудрості й оптимізму, зичимо щастя та благополуччя у ваших родинах.

В якості подарунка мережа супермаркетів «Фуршет» презентує Києву Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет». Подарунок, котрий має на меті підтримати волейбольне рух в Україні та продемонструвати значення спорту для підтримання здоров'я й хорошої фізичної форми. Тому що лише здорова людина зможе повною мірою відчути всю радість свята, яке дарує нам у ці теплі весняні дні столиця України.

З Днем Києва, шановні жителі столиці!


Назад