«Фуршет» запрошує на волейбольний турнір!

26.05.2016

Мережа магазинів «Фуршет» сприяє розвитку спорту у країні, пропагуючи активний і здоровий спосіб життя. Зокрема, починаючи з 2003-го року, за підтримки компанії «Фуршет», проводиться щорічний Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет». 
Цього року відбудеться XIV Міжнародний турнір, який за традицією буде приурочений до Дня Києва. Мета турніру - підтримати волейбольний рух в Україні, а також показати позитивний вплив спорту на здоров'я та хорошу фізичну форму. Ми впевнені, що тільки здорова людина може бути активним громадянином суспільства та щасливою людиною. 
Майже у кожній команді, які беруть участь в турнірі, грають заслужені майстри спорту, навіть олімпійські чемпіони, чемпіони Світу та Європи. В цьому році в турнірі візьмуть участь 10 чоловічих та жіночих волейбольних команд з України, Білорусі та Молдови.
Незмінним Ініціатором Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на кубок «Фуршет» є Голова Ради Директорів ПрАТ «Фуршет», президент «Асоціації ветеранів волейболу України» (АВВУ), капітан і граючий тренер команди «Фуршет-1» Ілля Битка. 
Команди-переможці нагороджуються пам’ятними кубками, медалями, почесними дипломами та отримують цінні призи.
Запрошуємо всіх шанувальників волейболу відвідати волейбольний турнір, який відбудеться 2,3 та 4 червня в заміському комплексі відпочинку «Джерело» за адресою: 
вул. 1-го Травня, 54
с. Мала Бугаївка
Васильківський район. 

На вас чекають захоплюючі змагання та чудовий настрій! Приєднуйтесь! 
volleyball1-01.jpg

Назад