Новини

 • В мережі «Фуршет» проходить акція «Найдовший чек»

  В мережі «Фуршет» проходить акція «Найдовший чек»

  З 17 по 23 квітня 2011 року в київських супермаркетах «Фуршет» та мінігіпермаркеті «Народний» проходить акція «Найдовший чек». Кожен, хто зробить закупи в магазині «Фуршет» або «Народний» та візьме участь у перегонах за найдовший чек, матиме змогу отримати в подарунок «Великодній кошик» або «Великоднє застілля» від мережі «Фуршет».
  12 апреля 2011
 • Інтернет-магазин «Фуршет» змінив адресу

  Інтернет-магазин «Фуршет» змінив адресу

  Інтернет-магазин «Фуршет» змінив адресу. Тепер він знаходиться за адресою http://zakaz.furshet.ua. Тут, як і раніше, можна придбати овочі та фрукти, крупи та молочні продукти, хлібобулочні вироби та консервацію, товари для дому і тварин за доступною ціною і з доставкою в будь-яке зручне для вас місце.

  08 апреля 2011
 • «Фуршет» допоміг зібрати кошти та продукти для дитячих будинків

  «Фуршет» допоміг зібрати кошти та продукти для дитячих будинків

  Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» почала рік із добрих справ. Компанія виступила партнером акції «Благодійність до новорічних свят», організованої благодійним фондом «За нове життя», та допомогла зібрати продукти й кошти для дитячих будинків.
  04 апреля 2011
 • «Фуршет» на Луначарського, 22 став найекономнішим супермаркетом на лівому березі

  «Фуршет» на Луначарського, 22 став найекономнішим супермаркетом на лівому березі

  Більше дванадцяти років оптово-роздрібна мережа «Фуршет» робить усе, щоб покупці змогли придбати необхідні товари високої якості за прийнятною ціною. До 10-річчя супермаркету «Фуршет» на вул. Луначарського, 22 (Київ) у магазині діятиме ряд акцій, які допоможуть значно заощадити на покупках.
  17 марта 2011
 • У Києві на вул. Кибальчича відкрився оновлений магазин «Фуршет»

  У Києві на вул. Кибальчича відкрився оновлений магазин «Фуршет»

  23 лютого в Києві на вул. Кибальчича, 11а відкрився оновлений супермаркет «Фуршет». Цілий місяць у цьому магазині велися ремонтні роботи. В супермаркеті оновили дизайн і відкрили пекарню.

  01 марта 2011
 • Кількість «Фуршетів» у Дніпропетровську збільшилася

  Кількість «Фуршетів» у Дніпропетровську збільшилася

  24 грудня в Дніпропетровську в ТЦ «Приозерний» відбулося офіційне відкриття нового супермаркету «Фуршет» - четвертого у місті.
  27 декабря 2010