Кількість «Фуршетів» у Дніпропетровську збільшилася

Кількість «Фуршетів» у Дніпропетровську збільшилася 27.12.2010

24 грудня 2010 року в Дніпропетровську в торговому центрі «Приозерний», вул. Боброва, 1, відбулося офіційне відкриття нового супермаркету «Фуршет» - четвертого у місті.

Торгова площа магазину становить 2000 кв. м. У ньому розміщено 8 кас. На полицях супермаркету - більше 4500 найменувань товарів: продукти харчування, сезонні товари, побутова хімія, товари для дітей, канцелярія, корм для тварин, посуд та багато іншого.

У новому супермаркеті «Фуршет» працює кулінарний відділ, де завжди можна придбати смачні готові страви - свіжі та за доступними цінами. А також функціонує пекарня. Ароматні булочки, багети, хліб, круасани, кекси та багато інших хлібобулочних виробів тут можна придбати теплими - прямо з печі.

Супермаркет відкритий з 8:00 до 23:00. Для покупців з автомобілем передбачена парковка на 150 місць.

ПрАТ «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти сучасних технологій та обслуговування. Входить до числа найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні.

На сьогодні мережа магазинів «Фуршет» налічує 115 торгових точок у всіх регіонах України, в тому числі 6 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет», 9 торгових точок у Республіці Молдова, а також 1 супермаркет «Народний».

Назад