Команди «Фуршет» перемогли на IХ Міжнародному турнірі з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет»

Команди «Фуршет» перемогли на IХ Міжнародному турнірі з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» 02.06.2011

28 травня відбулася церемонія урочистого нагородження переможців IХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» - спортивного змагання, приуроченого до Дня Києва. Переможцями ІХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів стали чоловічі команди «Фуршет» (вікова категорія 45 +), «Фуршет» (вікова категорія 40 +) і жіноча команда «Діпрозв'язок» (м. Київ). Їм дістався головний трофей Турніру - «Кубок Фуршет».

Дев'ятий рік поспіль мережа магазинів «Фуршет» проводить Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет». Це свято було ініційоване президентом «Асоціації ветеранів волейболу України» (АВВУ), капітаном і граючим тренером волейбольної команди «Фуршет» І.П. Битка. Він зміг не тільки організувати волейбольний турнір міжнародного рівня, але й зробити його традиційним спортивним заходом, приуроченим до Дня Києва.

Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів покликаний не просто підтримати волейбольне рух в Україну, а продемонструвати роль, яку відіграє спорт у підтриманні здоров'я й хорошої фізичної форми. Адже на волейбольному майданчику зустрічаються ветерани волейболу не молодше 40 років.

Ці люди більшу частину свого життя присвятили заняттю спортом. Для них волейбол став не просто хобі, а невід'ємною частиною життя. Завдяки наполегливим регулярним тренуванням вони легко зможуть дати фору будь-якій молодіжній команді з волейболу. Переконатися у цьому змогли гості IХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет», що проходив на відкритих волейбольних майданчиках Центрального військового санаторію «Пуща-Водиця» (смт. Пуща-Водиця, Київська обл.) 27-28 травня.

«Дивлячись на учасників Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» язик не повертається назвати їх ветеранами. Всі стрункі, підтягнуті, у відмінній фізичній формі. Люди, які займаються спортом, завжди залишаються молодими. Бажаю міцного здоров'я та перемог», - привітав волейболістів з відкриттям Турніру перший заступник голови Київської адміністрації А.В. Мазурчак.

Підтримав учасників Міжнародного волейбольного турніру серед ветеранів і підкреслив їх неоціненний внесок у розвиток фізичної культури Голова Наглядової Ради ПрАТ «Фуршет» Баленко І.М.: «Ви, наші ветерани, своїм прикладом показуєте молоді важливість спорту в житті людини, демонструєте мету, до якої слід прямувати. Адже завдяки безперервним занять спортом людина завжди залишається сильною, підтягнутою, активною».

«Наступного року ми будемо проводити ювілейний десятий Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів. Він буде ще масштабнішим. Ми очікуємо ще більше учасників, підготуємо ще більше цікавих конкурсів, нагород. Готуйтеся і будьте в строю. Бажаю перемог!» - завершив церемонію урочистого відкриття Турніру Голова Ради Директорів ПрАТ «Фуршет», президент АВВУ, капітан і граючий тренер команди «Фуршет» І.П. Битка.

Почесну місію підняття прапора Турніру довірили олімпійській чемпіонці Олені Соколовській і капітану вінницької волейбольної команди, чемпіону Всесвітніх ігор ветеранів спорту, Олександру Бондаренку.

Після церемонії відкриття Турніру почалася гра. За головний трофей Турніру - «Кубок Фуршет» змагалися 10 чоловічих професійних волейбольних команд (вікова категорія 40+, 45+) і 6 жіночих команд з різних міст України, Молдови, Латвії, СНД та інших країн ближнього зарубіжжя. До складу багатьох команд входили заслужені майстри спорту, олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи. Що робило гру ще цікавішою.

Учасники Турніру знали, що на волейбольному майданчику їх очікує гідний суперник, і щоб перемогти, доведеться викласти всі козирі - показати майстерність, що відточувалася роками. Волейболісти знали, що на них дивляться очі сотень уболівальників, що приїхали підтримати їх. І спортсмени не підвели!

Протягом всього Турніру на волейбольних майданчиках панувала напружена атмосфера боротьби. Гра була динамічною, захоплюючою і цікавою. Спортсмени віддавалися повністю. Вболівальники платили тим самим.

Організатори Міжнародного волейбольного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» подбали про те, щоб гості заходу змогли не лише подивитися захоплюючу високопрофесійну гру, але й добре відпочити. Для них продумали насичену та цікаву розважальну програму: командні ігри, пікніки на свіжому повітрі, численні дегустації напоїв, здоби, снеків, солодощів, м'яса та овочів гриль. І все це під відкритим небом і кронами багаторічних сосен.

Серед уболівальників було багато дітей, які не лише приймали участь у конкурсах, що підготували організатори Турніру, і пустували на свіжому повітрі, але й пильно спостерігали за спортивними баталіями, що вибухнула на волейбольних майданчиках. Волейбольні змагання для підростаючого покоління – прекрасний приклад мужності, завзяття, сили, краси й витривалості.

Ігор, 35 років, Київ: «Третій рік поспіль моя сім'я приїжджає на Турнір, щоб подивитися гру професіоналів. Ми з дружиною любимо волейбол і хочемо, щоб наші діти виховувалися на хороших прикладах. А турнір, де грають ветерани спорту, - це відмінний приклад. Діти бачать фізичну підготовку та форму спортсменів і прагнуть стати схожими на них ».

Кульмінацією IХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» стала фінальна гра найкращих команд. На майданчику зустрілися чоловічі команди мережі «Фуршет», команди з Полтави, Риги (Латвія), Вінниці, Тирасполя (Молдова). А також жіночі команди з Києва, Дніпропетровська та Одеси.

Нерви уболівальників були на межі. Кожному хотілося, щоб виграла його улюблена команда. Вгадати результат змагань було неможливо. Адже в різні роки лаври діставалися то команді з Вінниці (2008, 2010 року), то московським волейболістам (2009 рік), то волейболістам з Одеси (2010 рік).

Після години напруженої гри визначилися володарі головного трофею - «Кубка Фуршет».

Перше місце серед чоловічих команд у віковій категорії 40 + і головний приз Турніру дісталися команді «Фуршет». Друге місце - волейбольній команді з Вінниці. А почесне третє - команді «Автомобіліст» з Тирасполя (Молдова).

Переможцем Турніру серед чоловічих команд у віковій категорії 45 + також стала команда «Фуршет». Гравці команди «Фуршет» протягом кількох років ставали Чемпіонами Києва серед команд-аматорів. У 2008 році команда посіла перше місце на Європейських іграх майстрів «European masters games» в шведському місті Мальмо та стала абсолютним чемпіоном Європи.

Срібло Турніру дісталося волейбольної команді з Полтави. Бронза - волейболістам з Риги (Латвія).

Серед жіночих волейбольних команд переможні місця розподілилися наступним чином: перше місце - команда «Діпрозв'язок», Київ, друге місце - команда «Спартак» з Дніпропетровська, третє місце - «Чорноморочка», Одеса.

Почесними грамотами були відзначені кращі захисники, нападаючі й розігруючі в кожній категорії. Всі команди-учасниці IХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» продемонстрували професіоналізм, хорошу командну гру, вміння відчувати суперника й відмінну фізичну форму.

Гості Турніру отримали заряд енергії та позитиву, змогли зустрітися зі старими друзями - шанувальниками волейболу і знайти нових.

Разом з новими переможцями і шанувальниками Турніру зростає коло спонсорів, охочих підтримати волейбольне рух. Серед них хотілося б відзначити торгову марку «Хуторок», котра виступила в якості генерального спонсора IХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет», і ексклюзивного спонсора Турніру - торгову марку Coca-Cola. Також хочеться подякувати спонсорам волейбольних змагань - торговим маркам: «Фуршет», «Немирів», «Семки», «Gillette Fusion», «Сармат», «Росинка», «Чернігівське».

Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» - це завжди свято спорту, радості та гарного настрою. Свято, якого з радістю чекають і ветерани волейболу, і вболівальники.

До зустрічі на ювілейному Х Міжнародному турнірі з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет»!


ФОТО ТУРНІРУ

Назад