Мережа «Фуршет» запрошує на ІХ Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів

Мережа «Фуршет» запрошує на ІХ Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів 20.05.2011

Роздрібна мережа «Фуршет» активно пропагує фізичну культуру і спорт. Протягом дев'яти років, з 2003 року, мережа супермаркетів «Фуршет» проводить щорічний Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет». Цей масштабний спортивний захід приурочений до Дня Києва, який відзначають у кінці травня. У цьому році ІХ Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів відбудеться 27-28 травня в Центральному військовому санаторії в Пущі-Водиці. За «Кубок Фуршет» змагатимуться професійні команди ветеранів волейболу з України, Молдови, Латвії та інших країн СНД і близького зарубіжжя.

Багато років напередодні Дня Києва мережа магазинів «Фуршет» проводить Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет». Це змагання - подарунок мережі «Фуршет» Києву. Подарунок, що має на меті підтримати волейбольний рух в Україні та продемонструвати значення спорту для підтримання здоров'я й хорошої фізичної форми. Тому що тільки здорова людина зможе вповні відчути всю радість свята, яке дарує нам у ці теплі весняні дні столиця України.

У змаганнях беруть участь команди, до складу яких входять ветерани волейболу - люди, для яких спорт став невід'ємною частиною життя. Завдяки регулярним і завзятим тренуванням їм вдається підтримувати відмінну фізичну форму.

Ініціатор Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» - Голова Ради Директорів ПрАТ «Фуршет», президент «Асоціації ветеранів волейболу України» (АВВУ), капітан і граючий тренер команди «Фуршет-1» Ілля Битка. Він зміг не лише організувати волейбольний турнір міжнародного рівня, але й зробити його традиційним спортивним заходом, присвяченим святкуванню Дня Києва. Цього року проводитиметься ІХ Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет».

Щорічно в останні вихідні травня на відкритих спортивних майданчиках Центрального військового санаторію в Пущі-Водиці збираються професійні команди ветеранів волейболу з України, СНД і країн близького зарубіжжя, щоб позмагатися за головний трофей - «Кубок Фуршет». Потрапити до списку команд-учасниць Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів непросто - кожна команда повинна підтвердити свій діючий статус і професіоналізм. Це гарантує, що до участі в турнірі будуть допущені лише кращі команди, які зможуть продемонструвати високопрофесійну і захоплюючу гру. Слід зазначити, що до складу багатьох команд входять заслужені майстри спорту, олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи.

Цього року на волейбольних майданчиках зустрінуться 10 чоловічих команд (вікова категорія - 40-45 + років) та 6 жіночих команд з України, Молдови, Латвії та інших країн СНД і близького зарубіжжя. До складу багатьох команд входять заслужені майстри спорту, олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи.

Гравці команд-учасниць почали серйозну підготовку до Турніру задовго до його початку, розуміючи, що на шляху до головного трофею змагання - «Кубку Фуршет» - на них чекає напружена боротьба з гідними суперниками.

Честь мережі магазинів «Фуршет» на Міжнародному турнірі з волейболу серед ветеранів будуть захищати дві команди «Фуршет» - постійні учасники та неодноразові чемпіони Турніру.

Гравці команди «Фуршет - 1» протягом кількох років ставали Чемпіонами Києва серед команд-аматорів. У 2008 році команда посіла перше місце на Європейських іграх майстрів «European masters games» в шведському місті Мальмо і стала абсолютним чемпіоном Європи.

До майбутнього Міжнародному турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» команда «Фуршет - 1» готується завзято і з повною самовіддачею. Адже на волейбольному майданчику їх очікує зустріч із сильними та гідними суперниками. Боротьба за «Кубок Фуршет» буде напруженою і цікавою.

Підтримати улюблені команди приїдуть сотні вболівальників і шанувальників Турніру. Крім захоплюючих змагань, їх очікує насичена і цікава розважальна програма: командні ігри, пікніки на свіжому повітрі, кулінарні конкурси, численні дегустації хлібних виробів, здоби, м'яса та овочів гриль, яскраві і захоплюючі розважальні шоу.

Урочисте відкриття IХ Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет» відбудеться 27 травня (п'ятниця) о 13:00 в Пущі-Водиці, вул. Гамарника, 60, відкриті волейбольні майданчики санаторію «Пуща-Водиця».

Запрошуємо всіх шанувальників волейболу відвідати волейбольний Турнір. Обіцяємо захоплюючі змагання, нові знайомства, зустрічі зі старими друзями і відмінний настрій.

До зустрічі на волейбольних майданчиках!


web-505х252-рх.jpg
 

Назад