Мережа магазинів «Фуршет» розширює присутність у Криму

Мережа магазинів «Фуршет» розширює присутність у Криму 15.06.2011

Один з лідерів вітчизняного ринку оптово-роздрібної торгівлі, мережа супермаркетів «Фуршет», розширює свою присутність у Криму. Влітку в курортному серце півострова - Ялті свої двері для покупців відчинять два нові супермаркети «Фуршет». Обидва магазини будуть розташовані в центрі Ялти. Перший магазин - на вул. Київській, 6, у Будинку торгівлі, другий - поруч з центральним ринком.

У самий розпал курортного сезону в центрі Ялти відкриється два нових супермаркети «Фуршет». Магазини працюватимуть з 8:00 до 23:00, влітку - цілодобово. Тож жителі та гості Ялти зможуть не лише погуляти по набережній, але й у зручний для них час, швидко і поруч придбати свіжі та якісні продукти й інші необхідні товари.

Супермаркет «Фуршет» на вул. Київській, 6 (Будинок торгівлі) відкриється 25 червня. Площа нового магазину 2000 кв. м. На полицях супермаркету «Фуршет» покупці зможуть знайти понад 12000 найменувань товарів: овочі та фрукти, риба та морепродукти, молочна продукція та крупи, маринади та солодощі, побутова хімія й товари особистої гігієни, одяг та товари для дітей, товари для відпочинку, сезонні товари, засоби для засмаги, пляжні парасольки, тапочки, засоби від комарів і комах тощо. Й усе це за доступними «некурортних» цінами.

У серпні новий супермаркет «Фуршет» відкриється поряд з центральним ринком Ялти. У магазині, площею 1200 кв. м, буде представлено більше 7000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів.
Голова Правління ПрАТ «Фуршет», Янішевський Олександр Володимирович: «Розширення географії бізнесу є одним із пріоритетних напрямів роботи мережі «Фуршет». Адже відкриття нових магазинів - це можливість стати ближче до споживачів, задовольнити їх потребу в якісній продукції.
Значну увагу ми приділяємо ціновій політиці, що особливо актуально для Кримського регіону, й доступності товарів на полицях. У всіх супермаркетах «Фуршет» представлений великий вибір товарів під власними торговими марками - «Фуршет» і «Народна», а також продукції власного виробництва. У всіх магазинах «Фуршет» діє єдина накопичувальна дисконтна програма, регулярні цінові акції та спеціальні ціни на найнеобхідніші товари. Завдяки всьому цьому для багатьох в Україні «Фуршет» став магазином регулярних покупок. Що й послужило основним стимулом для розширення мережі. До кінця року буде відкрито ще кілька магазинів у різних регіонах України».
Під час святкового відкриття нових супермаркетів «Фуршет» у Ялті на покупців чекає розважальна програма та дегустація продукції, що виробляється під власними торговими марками мережі - ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна», а також продукції наших партнерів. Це консервація, кондитерські, хлібобулочні, м'ясні та молочні вироби, снеки.

Довідка про мережу магазинів «Фуршет»


Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти обслуговування. Входить до числа найбільших в Україні підприємств роздрібної торгівлі.

Послуги мережі «Фуршет» спрямовані на задоволення потреб усіх категорій споживачів - від власників великого бізнесу і підприємців до студентів і пенсіонерів.

Заявивши про себе в 1992 році відкриттям декількох невеликих супермаркетів «Ля Фуршет», компанія стрімко росла та розвивалася. Наприкінці 90-х рр. керівництво ПрАТ «Фуршет» прийняло рішення про укрупнення мережі. І вже в грудні 1998 року в центрі Києва, на Подолі, відкрився перший національний оптово-роздрібний магазин «Фуршет», ознаменувавши тим самим початок ери вітчизняних супермаркетів.

На сьогоднішній день мережа «Фуршет» налічує 114 магазинів - 105 магазинів у всіх регіонах України, в тому числі 6 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет» і 1 мінігіпермаркет «Народний», а також 9 магазинів в Республіці Молдова. Жителі Києва можуть скористатися послугами інтернет-магазину «Фуршет».

В Криму працює 14 магазинів «Фуршет» - в Алушті, Гаспрі, Євпаторії, Керчі, Севастополі, Сімферополі та Ялті.

Назад