Новинки від ТМ «Фуршет»: лінійка консервованих оливок

Новинки від ТМ «Фуршет»: лінійка консервованих оливок 30.01.2013

З античних часів оливкове дерево користувалося популярністю і загальною любов'ю. У стародавній Греції його шанували як дерево Афіни - богині мудрості, а вінки з листя оливи діставалися у нагороду переможцям олімпійських ігор. У Біблії саме оливкову гілку, як знак закінчення потопу, приніс голуб на Ноїв ковчег. А відомий поет Федеріко Гарсія Лорка присвятив цьому чудесному дереву такі рядки: «Я знаю твоє чародійство, оливо, ти кров із землі здобуваєш для світу». І звичайно ж, олива дарує людству унікальні і смачні плоди: соковиті оливки.


На сьогоднішній день існує безліч сортів і різновидів оливок. По мірі дозрівання ці плоди змінюють свій колір від зеленого до темно-коричневого. Також оливки розрізняються за маслянистістю, смаками і відтінками.

У їжу вживаються тільки консервовані оливки, оскільки свіжі плоди мають гіркий смак. Але і в такому вигляді вони містять безліч корисних речовин і мікроелементів: вітаміни В, С, Е, солі фосфору, кальцій, калій, залізо, а також ненасичені жирні кислоти. Завдяки регулярному вживанню цих плодів з організму виводяться токсини, поліпшується мікрофлора кишечника, підвищується гемоглобін і приходить до ладу нервова система. Також у людей, що віддають перевагу оливкам, істотно знижується можливість ракових захворювань.

Корисно вживати оливки і дівчатам, які стежать за своїм зовнішнім виглядом, адже оливки сприятливо впливають на шкіру і волосся. Крім того, в одній оливці міститься всього 4 ккал, що робить ці плоди не лише смачним і корисним, але ще й дієтичним продуктом.

Існують і різні способи консервації оливок: в олії, оцті, солі; з кісточкою і без. Часто оливки фарширують різними начинками: каперсами, перцем, лимоном і навіть маленькими сардинками.

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет», піклуючись про своїх покупців, презентує оливки під власною торговою маркою. Добірні плоди вирощені і закриті в Іспанії - країні, яка зарекомендувала себе найбільшим виробником оливок.

У лінійці від ТМ «Фуршет» представлені такі види оливок:

- оливки зелені б/к ХL, 300 мл;
- оливки зелені з лимоном ХL, 300 мл;
- оливки зелені з перцем ХL, 300 мл;
- оливки зелені з/к, 200 мл;
- оливки зелені б/к, 200 мл.

Нагадуємо, що вибираючи товари під ТМ «Фуршет», наші клієнти отримують якісну продукцію за доступною ціною, не переплачуючи при цьому за рекламу, маркетинг і просування товару. «Фуршет» співпрацює з виробниками, які добре зарекомендували себе на ринку, є лідерами у своїй галузі, готові формувати найбільш цікаві пропозиції по співвідношенню «ціна-якість», а також пройшли обов'язковий аудит відділу якості «Фуршет». В першу чергу, надається перевага компаніям, продукція яких відповідає міжнародним стандартам якості - ISO і BRC
.
Оливки прийнято подавати і в якості самостійної закуски, і як додаток до різноманітних страв: салатів, піци, супів, паст, тушкованих овочей, м'ясних страв. Ми рекомендуємо Вам спробувати новинку від ТМ «Фуршет» разом з пікантним салатом з бужениною і оливками.

Olivki_480_1.jpg

Назад