Новинки від ТМ «Фуршет»: Олія оливкова рафінована

Новинки від ТМ «Фуршет»: Олія оливкова рафінована 13.11.2012

Плоди оливи, що дозріли під щедрим південним сонцем, подарували нам чудовий продукт - оливкову олію. Чудодійний еліксир ми додаємо в улюблені салати для неповторного смаку, дівчата використовують його як відмінний косметичний засіб, збагачуючи ним креми і маски, а люди, які хочуть відновити своє здоров'я, навіть п'ють його у чистому вигляді.

Про цілющі властивості оливкової олії людство знало ще за 500 років до нашої ери. Знаменитий давньогрецький поет Гомер називав її «рідким золотом». Саме в цьому виді рослинної олії містяться вітаміни А, B, D, С, K, а також велика кількість вітаміну Е, який допомагає організму краще засвоювати інші корисні речовини, завдяки чому регулярне вживання даного продукту сприяє загальному омолодженню організму.

Олеїнова кислота, яка входить до складу оливкової олії, допомагає боротися з раком, а також сприятливо впливає на зір і координацію рухів. Крім того, регулярне вживання оливкової олії сприяє зниженню рівня холестерину, виведенню шлаків з організму, знижує ризик виникнення серцевої недостатності та стимулює ріст кісткової системи, що робить цей продукт дуже цінним для дітей.

На думку фахівців, щоденна доза оливкової олії у раціоні харчування повинна становити не менше 20 грам.

Цінність рафінованої оливкової олії полягає також і в тому, що завдяки низькому вмісту ненасичених жирних кислот, при смаженні вона не утворює канцерогенних речовин на відміну від інших видів рослинних олій. Тобто, на цій олії можна тушкувати і смажити ваші улюблені продукти без шкоди для здоров'я.

Оливкова олія ТМ «Фуршет» виготовлена і розлита в Іспанії ексклюзивно для мережі «Фуршет». Вона має приємний м'який смак, а її ціна приємно вас здивує. Новинка представлена у двох видах.

Олія оливкова рафінована ТМ «Фуршет» Pure ідеально підходить для смаження.

Олія оливкова рафінована ТМ «Фуршет» Pomace ідеально підходить для смаження і заправки салатів.

Обираючи товари під ТМ «Фуршет», наші клієнти отримують якісну продукцію за доступною ціною, не переплачуючи при цьому за рекламу, маркетинг і просування товару. «Фуршет» співпрацює з виробниками, які добре зарекомендували себе на ринку, є лідерами у своїй галузі, готові формувати найбільш цікаві пропозиції по співвідношенню «ціна-якість», а також пройшли обов'язковий аудит відділу якості «Фуршет». В першу чергу віддається перевага компаніям, продукція яких відповідає міжнародним стандартам якості - ISO і BRC.

Спробувати корисну і смачну новинку від ТМ «Фуршет» ви можете в будь-якому магазині сімейної покупки «Фуршет».

Також рекомендуємо спробувати салат середземноморський з оливковою олією ТМ «Фуршет».

Maslo_Oliv.jpg

Назад