Площа одного із супермаркетів «Фуршет» у Вінниці збільшилася

Площа одного із супермаркетів «Фуршет» у Вінниці збільшилася 24.12.2010

У зв'язку зі значною популярністю супермаркетів «Фуршет» у Вінниці, керівництво компанії вирішило розширити формат одного з них і перенести магазин у нове, більш просторе приміщення.

22 грудня 2010 року вінничани змогли зробити перші покупки в оновленому «Фуршеті», який тепер розташований в ТЦ «Квартал» на вул. Папаніна, 1. Торгова площа магазину становить 3000 кв. м. Асортимент - більше 4500 найменувань товарів. Час роботи - 8:00-23:00.

Покупців обслуговує 14 кас. У планах - збільшити їх кількість ще на 2 каси. Поруч із супермаркетом знаходиться безкоштовна парковка на 100 місць.

На початку 2011 року нові супермаркети «Фуршет» з'являться в Ялті та Кременчуці.

ПрАТ «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти сучасних технологій та обслуговування. Входить до числа найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні.

На сьогодні мережа магазинів «Фуршет» налічує 115 торгових точок у всіх регіонах України, в тому числі 6 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет», 9 торгових точок у Республіці Молдова, а також 1 супермаркет «Народний».


Назад