Площу львівського супермаркету «Фуршет» на вул. Ак. Сахарова, 45 збільшили вдвічі

Площу львівського супермаркету «Фуршет» на вул. Ак. Сахарова, 45 збільшили вдвічі 03.06.2011

У зв'язку з великою популярністю супермаркетів «Фуршет» у Львові та численними зверненнями покупців з проханням збільшити площу магазину, ми пішли їм назустріч і розширили формат супермаркету «Фуршет» на вул. Академіка Сахарова, 45. У результаті реконструкції торгова площа львівського супермаркету «Фуршет» на вул. Академіка Сахарова, 45 збільшилася майже вдвічі. У магазині відкрили другий поверх, де представлений широкий асортимент непродуктових товарів: побутова хімія, посуд, засоби особистої гігієни, іграшки, товари для тварин, одяг тощо.

Щоб покупцям було ще зручніше робити закупи в супермаркеті «Фуршет» на вул. Академіка Сахарова, 45 (Львів), площа магазину розділили на дві зони - продуктову і непродуктову.

На першому поверсі облаштували продуктові відділи: бакалію, м'ясний, рибний, молочний, овочевий, кондитерський. Тут також знаходиться кулінарний відділ, де завжди можна придбати свіжі та смачні салати, вареники і зрази з капустою, грибами, м'ясом, млинчики, перші страви, м'ясні страви, здобу та безліч інших готових страв.

На другий поверх перенесли непродуктові відділи, де представлений великий асортимент засобів особистої гігієни, товарів для кухні, побутової хімії, посуду для дому, одноразового посуду, постільної білизни, рушників, фільтрів для води, товарів для пікніка, канцтоварів та іншої продукції.

Загалом площа оновленого супермаркету «Фуршет» на вул. Академіка Сахарова, 45 (Львів) збільшилася майже вдвічі й становить 1925 кв. м.

Наталя, 32 роки, домогосподарка: «Після ремонту магазину стало набагато зручніше робити покупки. Тепер я точно знаю, на якому поверсі можу знайти необхідні продукти, а на якому хімію, зубну пасту, серветки. Це дозволяє зекономити час».

Після реконструкції супермаркету «Фуршет» на вул. Академіка Сахарова, 45 збільшилася не лише площа магазину, але й асортимент - майже в 1,5 рази (до 17 тис. найменувань товарів). На полицях оновленого супермаркету «Фуршет» тепер можна знайти ще більше якісних продуктів харчування і супутніх товарів. А завдяки Єдиній Дисконтній Програмі, спеціальним пропозиціями і регулярно діючим акціям заощадити на покупках.

З 2 по 9 червня в супермаркеті «Фуршет» на вул. Академіка Сахарова, 45 діє акція «Розумна економія». Лише в ці дні пральний порошок «Tide автомат» (3 кг) можна придбати за ціною 57,99 грн. А підгузки «Pampers Active Baby JUMBO» за 152,99 грн.

Супермаркет «Фуршет» на вул. Академіка Сахарова, 45 відкритий з 8:00 до 23:00. Для покупців з автомобілем передбачена парковка на 50 місць.

Бажаємо ще більше приємних покупок в оновленому супермаркеті «Фуршет»!

Назад