У Черкасах відкрили другий супермаркет «Фуршет»

У Черкасах відкрили другий супермаркет «Фуршет» 17.05.2011

Одна з найбільших в Україні мереж роздрібної торгівлі «Фуршет» розширюється. 28 квітня 2011 відбулося урочисте відкриття нового супермаркету «Фуршет» у Черкасах - другого магазина в місті. Супермаркет розташований на вул. Смілянській, 2 - у центрі Черкас.

Поруч з новим супермаркетом «Фуршет» знаходиться торговий центр «Хрещатик», а в п'яти хвилинах ходи - податкова інспекція. Тепер черкасці зможуть не лише відпочити в центрі міста або вирішити фінансові питання, але й придбати продукти й усі необхідні товари для дому та гігієни в новому супермаркеті «Фуршет».

Покупцям нового супермаркету «Фуршет» не доведеться гаяти час на пошуки необхідного товар - всі продукти харчування і непродовольчі товари розташовані компактно на полицях магазину площею 300 кв. м.

Незважаючи на невелику торговельну площу асортимент нового супермаркету «Фуршет» не поступається асортименту великих магазинів, що є ще однією з переваг магазину мережі «Фуршет» у Черкасах. На полицях супермаркету покупці зможуть знайти більше 5000 найменувань товарів: продукти харчування, сезонні товари, побутова хімія, товари для дітей, канцелярія, корм для тварин, посуд та багато іншого.

У новому супермаркеті «Фуршет» також представлений великий вибір продукції, що виробляється під власними торговими марками мережі «Фуршет» - ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна». Це консервація, соняшникова олія, крупи, макаронні вироби, кондитерські вироби, напої, молочна продукція, побутова хімія та інша продукція ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна». Всі товари ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна» вирізняються високою якістю та доступною ціною.

Ще одна родзинка нового супермаркету «Фуршет» у Черкасах - кулінарний відділ, де завжди можна придбати смачні готові страви - свіжі та за доступними цінами. Салати, м'ясні страви, млинці з сиром, м'ясом, грибами, страви з овочів - і це ще не повний перелік готових страв, які можна придбати в кулінарному відділі нового супермаркету «Фуршет» у Черкасах.

Магазин готовий прийняти й надати послуги покупцям щодня з 8:00 до 22:00. Розрахуватися за покупки можна на одній з двох кас, встановлених в супермаркеті «Фуршет».

Поруч з магазином знаходиться зручна парковка на 30 місць.

У новому супермаркеті «Фуршет» у Черкасах діє Єдина Дисконтна Програма, яка дозволяє економити на покупках, численні акції, знижки, спеціальні пропозиції.

Сподіваємося, що супермаркет «Фуршет» стане одним з найулюбленіших магазинів жителів Черкас.

Бажаємо приємних та вдалих покупок!

Назад