У Кременчуці відкрили перший супермаркет «Фуршет»

У Кременчуці відкрили перший супермаркет «Фуршет» 26.05.2011

Один з лідерів ринку роздрібної торгівлі, мережа супермаркетів «Фуршет», розширюється. 25 травня 2011 відбулася церемонія урочистого відкриття першого в Кременчуці супермаркету «Фуршет». Магазин знаходиться у центрі міста на вул. Леніна, 21.

Супермаркет «Фуршет» розташований в новому торговому центрі «Кременчук», неподалік від парку відпочинку та залізничного вокзалу. Тепер мешканці та гості Кременчука зможуть не лише відпочити в центрі міста, подивитися фільми в новому кінотеатрі ТЦ «Кременчук», але й придбати продукти та всі необхідні товари для дому й гігієни в супермаркеті «Фуршет» на вул. Леніна, 21.

Тим, хто добре відпочив, розслабився і не має найменшого бажання стояти біля плити, радимо зазирнути в кулінарний відділ нового супермаркету «Фуршет» на вул. Леніна, 21. Тут завжди можна придбати смачні запашні булочки з вишнями, маком, м'ясом та іншими начинками, млинці, котлети, відбивні, зрази, вареники, різноманітні салати, м'ясні вироби та інші страви, приготовані вмілими кухарями супермаркету «Фуршет». Усе свіже, смачне і за доступною ціною.

Гурманів приємно здивує різноманіття елітних сирів, алкогольних напоїв, м'яса елітних сортів.

Турботливі господині завжди зможуть поповнити запаси продуктів і супутніх товарів. На полицях магазину представлено більше 7000 найменувань товарів: продукти харчування, сезонні товари, побутова хімія, товари для дітей, товари особистої гігієни, канцелярія, корм для тварин, посуд, серветки та багато іншого.

У кременчуцькому супермаркеті «Фуршет» на вул. Леніна, 21 також представлений великий вибір продукції, яка виробляється під власними торговими марками мережі «Фуршет» - ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна». Це консервація, соняшникова олія, крупи, макаронні вироби, кондитерські вироби, напої, молочна продукція, побутова хімія та інша продукція ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна». Всі товари ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна» вирізняються високою якістю та доступною ціною.

На відкритті супермаркету «Фуршет» на вул. Леніна, 21 відвідувачі мали змогу продегустувати продукцію ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна». Продукти СМТ «Фуршет» отримали схвальні відгуки від покупців.

Созоне Ігор Петрович, 45 років, покупець супермаркету «Фуршет» на вул. Леніна, 21 (Кременчук): «Я люблю все нове. Продуктів, які випускає «Фуршет», у нашому місті ще не було, тому я з радістю відгукнувся на пропозицію працівників «Фуршет» продегустувати цю продукцію. Зізнаюся, був приємно здивований якістю і смаком. Особливо мені сподобався квас «Фуршет». Нагадує смак квасу з дитинства. Тепер завжди буду його купувати. І друзям пораджу ».

Торгова площа супермаркету «Фуршет» у Кременчуці становить 1100 кв. м. Двері магазини відкриті щодня з 8:00 до 23:00. Покупців обслуговують дев'ять кас, в число яких входить «елітна» каса - тут можна розрахуватися за елітний алкоголь.

У новому супермаркеті «Фуршет» у Кременчуці діє Єдина Дисконтна Програма, яка дозволяє економити на покупках, численні акції, знижки, спеціальні пропозиції.

Найближчим часом поряд із супермаркетом «Фуршет» на вул. Леніна, 21 відкриється зручна парковка на 50 місць.

Сподіваємося, що супермаркет «Фуршет» стане одним з найулюбленіших магазинів жителів Кременчука.

Будемо раді бачити вас з-поміж постійних покупців супермаркету «Фуршет» на вул. Леніна, 21!

Назад