У кримських супермаркетах «Фуршет» пройшли дні італійської кухні

У кримських супермаркетах «Фуршет» пройшли дні італійської кухні 20.06.2011

Італійська кухня визнана не лише однією з найкращих у світі, але й однією з найпопулярніших. Піца, паста, різотто, лазанья, оливки, оливкове масло. Ці страви та продукти добре відомі багатьом із нас. Щоб розширити знання покупців «Фуршет» про італійську кухню і долучити їх до італійської кулінарної культури, в магазинах «Фуршет» в Севастополі, Сімферополі та Ялті організували дні італійської кухні.

Кінець травня в кримських супермаркетах «Фуршет» пройшов під знаком італійської кухні. Покупці магазинів «Фуршет» в Севастополі, Сімферополі та Ялті змогли продегустувати добірні італійські маслини, оливки, артишоки, в'ялені помідори, солодку нугу. Вся продукція виробляється піт ТМ «Casa Rinaldi» (Італія).

Для покупців супермаркетів «Фуршет» також організували майстер-класи з приготування смачних страв італійської кухні.

Щоб познайомити покупців супермаркетів «Фуршет» з продуктами сонячної Італії, з секретами та особливостями італійської кухні, в Україну приїхав комерційний директор фабрики «Casa Rinaldi» Джованні Маганов (Giovanni Magagni) й італійський шеф-кухар Альберто Горрієрі (Alberto Gorrieri).

Дегустації та майстер-класи з приготування італійських страв проходили прямо в торгових залах супермаркетів «Фуршет». Покупці із задоволенням куштували продукти - оливки, маслини, в'ялені помідори, артишоки, нугу. Активно брали участь у кулінарних майстер-класах.

Італійський шеф-кухар Альберто Горрієрі поділився з покупцями супермаркетів «Фуршет» корисними порадами та рекомендаціями щодо приготування італійських страв, розкрив секрети приготування популярної італійської закуски брускетта. Поділився рецептом надзвичайно смачного й дуже корисного салату з сушеними томатами. Розповів, як за 15 хвилин приготувати неймовірно смачну й корисну вечерю. Навчив готувати пасту букатіні з соусом «Аматрічана».

Разом з покупцями супермаркету «Фуршет» Альберто Горрієрі приготував різнобарвні «метелики» пасти фарфалле з артишоками і в'яленими помідорами.

Всі покупці супермаркетів «Фуршет», присутні на дегустації та майстер-класах, отримали в подарунок книжечки з рецептами страв італійської кухні. Тепер вони знають, як приготувати дуже смачні італійські страви, і завжди зможуть побалувати рідних і здивувати гостей екзотичними стравами.

«Фуршет» дбає про те, щоб його покупці завжди були в курсі модних кулінарних трендів!


ФОТО ЗАХОДУ

Назад