У курортній Ялті стало на один супермаркет «Фуршет» більше

У курортній Ялті стало на один супермаркет «Фуршет» більше 16.08.2011

10-го серпня відбулося відкриття нового магазину «Фуршет» у місті Ялта. Супермаркет розташований у центрі міста, на вулиці Васильєва 23, у приміщенні Будинку Меблів, який знаходиться всього у 50-ти метрах від овочевого ринку.

Мешканці та гості курортного міста можуть користуватися всіма перевагами магазину «Фуршет» 7 днів на тиждень, з 8:00 до 22:00 без перерви та вихідних.

У магазині площею 500 кв. м працює відділ кулінарії, а на полицях торгових залів можна знайти більш ніж 12 000 найменувань товарів. В асортименті: риба і морепродукти, молочна продукція і крупи, овочі і фрукти, маринади і солодощі, побутова хімія і товари особистої гігієни, товари для відпочинку, одяг та товари для дітей, пляжні парасольки, засоби для засмаги, тапочки, засоби від комарів і комах та багато іншого. Приємно здивують покупців і низькі «некурортні» ціни.

Своїх відвідувачів «Фуршет» зустрів святковою розважальною програмою, акційними пропозиціями, дегустаціями продукції від власної торгової марки «Фуршет», а також продукції наших партнерів.

Покупець нового магазину «Фуршет», Михайло Греков, 32 роки:
«Ми з родиною приїхали в Ялту з Москви. Дружину дуже хвилювало наявність магазинів у центрі міста, в яких можна придбати продукти хорошої якості і, бажано, за адекватними цінами. Ваш український магазин «Фуршет» нас приємно здивував - співвідношення ціна/якість на високому рівні, хороший асортимент, уважний персонал. Синові дуже сподобався квас, дегустація якого проходила біля входу. Думаю, до завершення відпустки ми будемо часто купувати продукти у цьому супермаркеті».
Фото події

Назад