Відкриття супермаркету «Фуршет» в Ялті (вул. Київська 6, Будинок торгівлі)

Відкриття супермаркету «Фуршет» в Ялті (вул. Київська 6, Будинок торгівлі) 07.07.2011

 Один з лідерів вітчизняного ринку оптово-роздрібної торгівлі, мережа супермаркетів «Фуршет», розширює свою присутність у Криму. 30-го червня у курортному серці півострова - Ялті, у Будинку торгівлі на вулиці Київській 6, відбулося відкриття нового супермаркету «Фуршет». Магазин знаходиться у самому центрі міста, неподалік від славнозвісної Ялтинської Набережної.

Магазин працюватиме з 8:00 до 23:00, влітку - цілодобово. Тож жителі і гості Ялти зможуть не лише прогулятися Набережною, але й у зручний для них час, швидко і легко придбати свіжі і якісні продукти та інші необхідні товари.

Площа нового магазина 2000 кв.м. На полицях супермаркету «Фуршет» покупці зможуть знайти понад 12000 найменувань товарів: овочі та фрукти, риба та морепродукти, молочна продукція та крупи, маринади та солодощі, побутова хімія й товари особистої гігієни, одяг та товари для дітей, товари для відпочинку, засоби для засмаги, пляжні парасольки, тапочки, засоби від комарів і комах тощо. Й усе це за доступними «некурортними» цінами.
Оптово-роздрібна мережа «Фуршет» продовжить своє розширення у курортному регіоні. Цього літа відбудеться відкриття ще 2-х нових супермаркетів «Фуршет» у Криму.

Голова Правління ПрАТ «Фуршет», Янішевський Олександр Володимирович: «Розширення географії бізнесу є одним із пріоритетних напрямів роботи мережі «Фуршет». Адже відкриття нових магазинів - це можливість стати ближче до споживачів, задовольнити їх потребу в якісній продукції.
Значну увагу ми приділяємо ціновій політиці, що особливо актуально для Кримського регіону, й доступності товарів на полицях. Супермаркети «Фуршет» надають великий вибір товарів під власними торговими марками - «Фуршет» і «Народна», а також продукції власного виробництва. У всіх магазинах «Фуршет» діє єдина накопичувальна дисконтна програма, регулярні цінові акції та спеціальні ціни на найнеобхідніші товари. Завдяки всьому цьому для багатьох в Україні «Фуршет» став магазином регулярних покупок. Що й послужило основним стимулом для розширення мережі. До кінця року буде відкрито ще кілька магазинів у різних регіонах України».

Під час святкового відкриття нового супермаркету «Фуршет» в Ялті покупців чекала розважальна програма і дегустація продукції, що виробляється під власними торговими марками мережі - ТМ «Фуршет» і ТМ «Народна», а також продукції наших партнерів. Це консервація, кондитерські, хлібобулочні, м'ясні та молочні вироби, снеки.

Покупець нового магазина «Фуршет», Марина Рибкіна,37 років:
«Магазин знаходиться у зручному місці - неподалік від Набережної. Ми будемо із задоволенням заходити разом із дітьми у «Фуршет» після прогулянки. Наша сім’я дуже зраділа відкриттю магазину у Будинку торгівлі. Раніше ця будівля була дуже старою й негарною, а тепер виглядає більш сучасно. Та й асортимент, як для курортного міста, дуже великий і різноманітний».
Довідка про мережу магазинів «Фуршет»
Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти обслуговування. Входить до числа найбільших в Україні підприємств роздрібної торгівлі.

Послуги мережі «Фуршет» спрямовані на задоволення потреб усіх категорій споживачів - від власників великого бізнесу і підприємців до студентів і пенсіонерів.

Заявивши про себе у 1992 році відкриттям декількох невеликих супермаркетів «Ля Фуршет», компанія стрімко росла та розвивалася. Наприкінці 90-х рр. керівництво ПрАТ «Фуршет» прийняло рішення про укрупнення мережі. І вже у грудні 1998 року у центрі Києва, на Подолі, відкрився перший національний оптово-роздрібний магазин «Фуршет», ознаменувавши тим самим початок ери вітчизняних супермаркетів.

На сьогоднішній день мережа «Фуршет» налічує 115 магазинів - 106 магазинів у всіх регіонах України, у тому числі 6 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет» і 1 мінігіпермаркет «Народний», а також 9 магазинів у Республіці Молдова. Жителі Києва можуть скористатися послугами інтернет-магазину «Фуршет».

У Криму працює 14 магазинів «Фуршет» - в Алушті, Гаспрі, Євпаторії, Керчі, Севастополі, Сімферополі та Ялті.


ФОТО ПОДІЇ

Назад