У Києві відкрився новий «Фуршет»

15.09.2017

Ми продовжуємо відкривати магазини в оновленому форматі. 15 вересня 2017 року Києві відбулося урочисте відкриття нового супермаркету «Фуршет» за адресою: Ревуцького, 12/1а. Вікторини та подарунки, дегустації та майстер-класи, а також інтерактив для дітей - програма відкриття була насиченою і динамічною.

 У новому магазині смачно пахне свіжим хлібом - є власна пекарня. А в кулінарії «Фуршет» широкий вибір всіляких страв «з пилу, з жару», адже вони готуються безпосередньо в супермаркеті. Особливу увагу в новому магазині приділяється «фреш» -групі товарів: сучасне обладнання дозволяє підтримувати правильний температурний режим, завдяки цьому овочі та фрукти в супермаркеті завжди будуть свіжими.

Асортимент нового магазину досить широкий. Покупці зможуть вибрати товари українських і зарубіжних виробників на свій смак: тут представлено близько 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш ніж 1000 постачальників.

 «Фуршет» пропонує своїм покупцям товари високої якості за оптимальною ціною. Саме тому в новому магазині широко представлений асортимент продукції під власними торговими марками «Фуршет» і «Народна»: консервація, соки, соняшникова олію, крупи, кондитерські вироби, пельмені, вареники, товари промислової групи.

Поспішайте! З нагоди відкриття наразі в супермаркеті діють максимальні знижки на деякі товари. Надалі акційні пропозиції діятимуть на постійній основі.

Площа нового супермаркету складає 1100 м². Його відрізняє сучасний дизайн, технологічність, а також максимальна зручність для покупців. Для комфортних розрахунків за покупки в магазині працює 10 кас - 7 основних та 3 експрес-каси. А якщо вам захочеться випити чашечку кави з тістечком, прямо всередині супермаркету розташоване кафе зі своєю окремою касою.

 Чекаємо Вас!

furshet-revutskoho-35.JPG

furshet-revutskoho-34.JPG

furshet-revutskoho-33.JPG

furshet-revutskoho-32.JPG

furshet-revutskoho-31.JPG

furshet-revutskoho-24.JPG

furshet-revutskoho-22.JPG

furshet-revutskoho-23.JPG

furshet-revutskoho-21.JPG

furshet-revutskoho-16.JPG

furshet-revutskoho-13.JPG

furshet-revutskoho-10.JPG

furshet-revutskoho-17.JPG

furshet-revutskoho-11.JPG 

furshet-revutskoho-4.JPG

furshet-revutskoho-1.JPG

furshet-revutskoho-2.JPG

furshet-revutskoho-8.JPG

furshet-revutskoho-9.JPG

furshet-revutskoho-12.JPG

furshet-revutskoho-14.JPG

furshet-revutskoho-15.JPG

furshet-revutskoho-30.JPG

furshet-revutskoho-29.JPG

furshet-revutskoho-25.JPG

furshet-revutskoho-3.JPG

furshet-revutskoho-5.JPG

furshet-revutskoho-7.JPG

furshet-revutskoho-18.JPG

furshet-revutskoho-19.JPG

furshet-revutskoho-20.JPG

furshet-revutskoho-28.JPG

furshet-revutskoho-26.JPG

furshet-revutskoho-27.JPG

Назад