Додати додаток Фуршет на головний екран

Про Фуршет

Logo_svgперша в Україні національна мережа супермаркетів, яка запровадила кращі підходи та світові стандарти у сфері обслуговування клієнтів. Мережа є однією з найбільших на ринку вітчизняного рітейлу.

Наша історія починається у 1992 році – саме тоді було відкрито декілька невеликих супермаркетів «Ля Фуршет», а вже в 1998 році в центрі Києва (Поділ) з’явився оптово-роздрібний магазин «Фуршет». Цю подію можна вважати періодом появи формату «супермаркет» на українському ринку.

1992 рік

відкриті перші магазини «Ля Фуршет»

історія детально

Мережа Фуршет нараховує 39 магазинів в усіх регіонах України

15 000

українських
та імпортних товарів

Наразі ми працюємо в усіх регіонах Україні: мережа нараховує 39 магазинів, які щоденно відвідують десятки тисяч людей. Середня торгова площа наших магазинів складає від 300 до 4500 кв. м. Ми розвиваємо онлайн-канали обслуговування покупців.

«Фуршет» пропонує широкий асортимент продукції незмінно високої якості у різному ціновому діапазоні – понад 15 000 найменувань українських та імпортних товарів.

Свою продукцію ми отримуємо від сотень постачальників. Більш ніж 80% товарів у магазинах «Фуршет» - українського виробництва.

Замовляй он-лайн доставку улюблених товарів тут zakaz

У «Фуршеті» працюють сучасні м'ясопереробні та рибні цехи, кондитерські, пекарні та кулінарія. Ми постійно інвестуємо у нове обладнання, аби пропонувати нашим клієнтам виключно якісну та різноманітну продукцію.

Саме з цією метою ми впровадили та активно розвиваємо власні торгові марки – «Фуршет» та «Народна», завдяки яким гості наших магазинів мають змогу придбати високоякісні продукти споживання та промислові товари за доступними цінами.

Для того, щоб забезпечити наших гостей ще більшою вигодою, ми впровадили Бонусну Програму FISHKA, що дає можливість щодня накопичувати бали за кожну покупку та розраховуватися ними, як грошима, за подальші покупки.

Виключне співвідношення доступної ціни та високої якості є однією з візитних карток мережі «Фуршет». Ми досягаємо цього завдяки прямій співпраці з виробниками без необхідності додатково оплачувати послуги посередників.

Кожна партія товару, що надходить від постачальників, піддається обов’язковій перевірці у власних відділах контролю якості. Ми ніколи не допускаємо на свої полиці продукти та інші товари, якість яких викликає сумніви.

Щодня нашим супермаркетам віддають перевагу більш ніж півмільйона українців. Висока якість товарів, лояльна цінова політика, вигідні акційні пропозиції – запорука успіху «Фуршет» серед споживачів.

«Фуршет» - соціально відповідальна компанія. Ми регулярно підтримуємо дитячі будинки та спортивні заходи: волейбольні турніри, змагання з дворового футболу тощо.

У 2017 році ми розпочали масштабну програму оновлень, у рамках якої ми відкриваємо нові магазини у сучасному форматі та модернізуємо існуючі супермаркети. Насамперед зміни стосуються технологічної бази супермаркетів, інтер’єру, викладки товарів, асортименту та якості процесів. Окрім того, перед відкриттям кожного нового/оновленого магазину ми знижуємо ціни на понад 1,5 тисячі популярних позицій.

2017 рік
розпочата масштабна програма оновлень

Нагороди

Статутний капітал компанії «Фуршет» складає 2 млн грн. Єдиним акціонером компанії є приватне товариство з обмеженою відповідальністю «Ансуса Лімітед» («Anthousa Limited»(Великобританія)).

Статутний капітал

2 000 000 ₴

Голова Наглядової Ради «Фуршет» — Ігор Миколайович Баленко

Новини

Всі новини

Зміни в режимі роботи магазинів

З турботою про зручність покупців

COVID-19. Заходи безпеки

Заходи спрямовані на запобігання епідеміологічної ситуації з розповсюдженням короновірусної інфекції COVID-19

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат «Фуршет» - краща ідея подарунка із будь-якої нагоди.

Акція «Спорт — запорука здоров’я»

«Фуршет» підтримує активний та здоровий спосіб життя

Розіграш квитків на грандіозне новорічне шоу «WaterLand»!

Потурбуйтесь про зустріч новорічних свят вже зараз.

Контакти

Всі контакти
Центральний офіс
«Фуршет»
Адреса:
Україна, 02090, м. Київ,
вул. Сосюри, 6
Тел.: