Додати додаток Фуршет на головний екран

Про акції

Скандальна ціна

Скандальна ціна

Наш відділ моніторингу постійно аналізує, які найменування товарів користуються найбільшим попитом серед покупців супермаркету «Фуршет». За результатами аналізу ми знижуємо ціни на популярні позиції та щотижня готуємо акцію «Скандальна ціна».

Акція «Скандальна ціна» - це можливість придбати все, що вам потрібно зі справді неймовірними знижками до -50%!

Щотижня обирайте товари із каталогу «Скандальна ціна» та купуйте у супермаркеті «Фуршет» усе, що вам потрібно, за дуже вигідними цінами. Сезонні товари, овочі та фрукти, крупа, кулінарія та кондитерка, молочні та м’ясні вироби, товари промислової групи тощо – усе це та багато іншого дарують акції «Фуршету»!

На варті низької ціни

На варті низької ціни

Шановні покупці! Ми прагнемо запропонувати вам кращий асортимент якісних товарів за максимально доступними цінами. Саме тому «Фуршет - магазин сімейної покупки» представляє нову пропозицію - «На варті низької ціни».

В ході пропозиції ми постійно досліджуємо ціни на понад 200 популярних товарів і стежимо за тим, щоб у «Фуршет» їх вартість була дійсно низькою.

Дозвольте собі більше разом з «Фуршет»! Акція діє у всіх супермаркетах мережі.

Програма винагород Fishka

Програма винагород Fishka

Програма лояльності Fishka – це можливість отримувати приємні винагороди за свої покупки у магазинах, які є партнерами програми. Купуйте щодня у «Фуршеті» з Fishka, накопичуйте бали та розраховуйтеся ними, як грошима, за наступні покупки.

Ціни знижено

Ціни знижено

Кращі ціни на максимально широкий асортимент — це політика мережі «Фуршет».

Ми надаємо можливість придбати популярні товари за вигідними цінами якомога ширшому колу наших гостей. Саме тому у «Фуршет» діє акція «Ціни знижено», у рамках якої ми знизили ціни на понад 2000 найменувань різноманітних товарів, щоб ви мали змогу придбати дешевше все, що вам потрібно.

Бомба день

Бомба день

Гарна новина!

В магазинах торгівельної мережі «Фуршет» стартує акція «Бомба день».

Шукайте помаранчеві підцінники, надзвичайні пропозиції чекають на вас.