Додати додаток Фуршет на головний екран

Питання та відповіді

Як знайти найближчий супермаркет «Фуршет»?

Оберіть місто, скориставшись мапою на сайті furshet.ua

Як дізнатися про актуальні акції?

В мережі «Фуршет» постійно діють акції: «Скандальна ціна», «Ціни знижено», «Ціна вихідного дня». Скористайтеся вигідними пропозиціями від «Фуршет»!

У мене є запитання чи пропозиція. Куди я можу звернутись?

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надішліть нам листа за адресою: info@furshet.ua

Як ви забезпечуєте якість товарів?

Ми ретельно перевіряємо усі документи на товар у наших постачальників та гарантуємо, що в наших магазинах ви можете придбати лише свіжу якісну продукцію. Окрім того, у «Фуршет» запроваджена багаторівнева система перевірки якості продукції.

Також в усіх супермаркетах «Фуршет» на постійній основі діє програма «Народний контроль». Тож, якщо ви знайшли продукт, термін придатності якого закінчився, зверніться до касира магазину та отримайте такий самий, свіжий продукт, сплативши усього 0,09 грн. Детальніше.

Як ви забезпечуєте низькі ціни?

Ми дбаємо про те, аби товари в наших магазинах були доступними широкому колу покупців. Саме тому націнка у «Фуршет» є мінімальною. Окрім того, в нас ви можете придбати товари під власними торговими марками мережі (ВТМ) – «Фуршет» та «Народна». Ціни продукції під ВТМ є нижчими брендових аналогів, а якість при цьому залишається високою та підтверджена відповідними сертифікатами якості. Детальніше.

Також фахівці з відділу моніторингу «Фуршет» постійно аналізують, які товари користуються найбільшим попитом у наших покупців. На основі отриманих даних, ми формуємо пропозиції для акцій, які діють на постійній основі: «Скандальна ціна», «Ціна вихідного дня» та «Ціни знижено».

Ви можете скористатися акційними пропозиціями та придбати до 20 000 найменувань популярних товарів за надзвичайно вигідними цінами.

Я хочу працювати у Фуршет. Куди я можу звернутись?

Ви можете ознайомитися зі списком вакансій за посиланням.

З питань працевлаштування звертайтеся.

Що таке програма «Фішка»?

Програма лояльності Fishka – це можливість отримувати приємні винагороди за свої покупки у магазинах, які є партнерами програми. Купуйте щодня у «Фуршеті» з Fishka, накопичуйте бали та розраховуйтеся ними, як грошима, за наступні покупки.

Що таке власні торгові марки «Фуршет»?

Власні торгові марки (ВТМ) «Фуршет» - це товари високої якості за оптимальною ціною, які зазвичай дешевші своїх брендових аналогів. У портфелі ВТМ мережі дві марки – «Фуршет» та «Народна».

Який власний імпорт є у «Фуршет»?

«Фуршет» активно розвиває напрямок власного імпорту. У нас ви можете придбати відбірну якісну продукцію іноземного виробництва. Наразі у нас представлені імпортні товари під ТМ Majora та Catalina. Переважна більшість позицій категорії власного імпорту є ексклюзивними. Тобто така продукція є лише у супермаркетах «Фуршет». Оливкова олія, декілька видів пасти, вино, оливки, маслини тощо – далеко не повний перелік імпортних товарів. Наша головна мета – дати покупцям максимально широкий вибір товарів для різноманітного кулінарного меню.

В супермаркетах «Фуршет» ви знайдете імпортні товари за цінниками з маркером «Власний імпорт». Детальніше.