Додати додаток Фуршет на головний екран

Рибний відділ

В асортименті рибного відділу «Фуршет» понад 400 видів різноманітної риби та морепродуктів. Покупці можуть обирати продукцію із широкого переліку свіжої та охолодженої риби. Щодо свіжомороженої, у нас ви знайдете найбільш популярні сорти: хек, минтай, скумбрія, пангасіус, мойва, кілька, салака тощо, а в деяких наших супермаркетах представлені і більш екзотичні види.

Ми пропонуємо завжди свіжі морепродукти, рибні пресерви, ікру та рибні вироби холодного та гарячого копчення. Ми прагнемо, аби усі наші покупці могли купити продукцію високої якості за доступною ціною. Саме тому у наших супермаркетах ви знайдете рибу, яка підійде саме вам як за смаком так і за ціною.

Ви поспішаєте і не маєте часу зважувати обрану рибу? Ми врахували цей момент і вже розфасували рибну продукцію за різною вагою. Такий формат представлений на вітринах самообслуговування. Ваша мета – найсвіжіша, щойно виловлена рибка? На цей випадок також є пропозиція: акваріуми з живою рибою, які встановлені в багатьох наших супермаркетах. Підходьте, обирайте, а продавець відділу на ваше прохання не лише упакує обрану рибу, але і почистить її.

акції рибного відділу

Інші відділи