Додати додаток Фуршет на головний екран

Новини

«Фуршет» на Інженерній 1 відкрито!

Шановні покупці, у нас чудові новини: минулої неділі, 1 квітня, після реконструкції відкрився магазин «Фуршет» на вул.Інженерна 1. Це вже четвертий супермаркет, який відкривається в рамках проекту оновлень мережі з 2017 року. Раніше після реконструкції в Києві були відкриті супермаркети на вул. Ярославська, 56 і Вишгородська, 21, а також новий магазин з'явився на Позняках (вул. Ревуцького, 12/1а).

Відкриття супроводжувалося розіграшами продуктових кошиків, дегустаціями і промо-активностями провідних постачальників мережі.

Головна особливість цього супермаркету - новий підхід до оформлення і облаштування залу. Так, замість старого логотипу «Фуршет», відвідувачів зустрічає більш сучасний і читабельний логотип. Облаштування залу виконано з акцентом на зручність, інформативність і логічність, щоб ви з легкістю змогли знайти всі необхідні товари.

В оновленому «Фуршет», ви зможете придбати смачну піцу, яку ми готуємо на новому обладнанні, закупленому спеціально до відкриття даного магазина. У супермаркеті з'явилася власна коптильня для риби, була покращена робота м'ясного відділу, власної пекарні, кулінарії і розширено асортимент цих відділів. 

 

 

Як і у всіх супермаркетах «Фуршет», в оновленому магазині діють акційні пропозиції. Ми постійно досліджуємо ціни на популярні товари і знижуємо їх вартість. Крім того ми вивчаємо попит і регулярно розширюємо асортимент позицій в рамках акції «Скандальна ціна».

Асортимент оновленого супермаркету - більше 15 000 найменувань товарів українського та закордонного виробництва, включно з продукцією під власними торговими марками мережі: «Фуршет», «Народна», «Царів хутір» і ін.

У супермаркеті працює 15 кас, в тому числі каса в зоні кафе, на якій можна розрахуватися за будь-який товар.

Приходьте! Чекаємо вас за адресою: м.Київ, вул.Інженерна, 1.