Додати додаток Фуршет на головний екран

Новини

Фуршет продовжує оновлення магазинів

Проаналізувавши уподобання та потреби сучасних покупців, керівництво "Фуршету" запровадило поступову реорганізацію мережі. Протягом 2019 року "Фуршет" продовжував оновлення магазинів: м. Фастів; м. Вінниця; м. Коростишів; м. Київ, вул. Кибальчича, 11 а; м. Київ, вул. Вершигори, 1; м. Київ, вул. Ярославська, 56 а; м. Київ, вул. Вишгородська, 21; м. Київ, вул. Бориспільська, 9; м. Київ, вул. Братиславська 14 б; м. Полтава; м. Ірпінь.

Ми розуміємо потреби наших покупців та стараємось відповідати сучасним стандартам обслуговування, які регламентують такі умови, як доступне паркування, зручний вхід; комфортне освітлення торгівельних залів; контрольований температурний режим в приміщенні; вільний прохід з візочками між рядами. 

В рамках оновлення в магазинах "Фуршет" було здійснено багато приємних змін.

Для більш зручного здійснення покупок була запроваджена нова система викладки товарів на полицях, яка також враховує всі стандарти мерчендайзингу. Покупцям магазинів "Фуршет" не потрібно володіти "гімнастичними" здібностями, щоб дістати потрібний товар. Також було проведено часткову заміну обладнання на кожному з оновлених магазинів. Зрозуміла орієнтація категорій, привітний персонал, широкий вибір супутніх товарів дозволяють швидко придбати все необхідне. А оперативне обслуговування на касі доповнене сучасними терміналами. 

Для задоволення покупців мережа підготувала понад 15 тисяч найменувань різноманітних товарів: від хлібобулочних виробів до ексклюзивних делікатесів. Володіючи власними сучасними м'ясопереробними, рибними, кондитерськими цехами, пекарнями, "Фуршет" щоденно за вигідною ціною пропонує споживачам найсвіжішу продукцію. Всі товари відповідають встановленим санітарним нормам та правилам, за цим ретельно стежить відділ контролю якості "Фуршет".

Мережа магазинів "Фуршет" і надалі продовжуватиме реконструкції по всім точкам України. Це тільки початок масштабного перевтілення та оновлення - команда "Фуршет" прагне, аби покупцям було не тільки зручно здійснювати вигідні покупки, а й приємно проводити цей час у магазинах нового формату. Слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнаватися про подальші зміни, оновлення та реконструкції супермаркетів.