Новини

«Фуршет» запрошує на XV міжнародний волейбольний турнір!

Кожного дня наше життя становиться все більш динамічним і насиченим. І все важче уявити його без спорту та спілкування з друзями.

Мережа магазинів «Фуршет» сприяє розвитку спорту в країні, пропагуючи активний і здоровий спосіб життя. Зокрема, починаючи з 2003 року, за підтримки компанії «Фуршет» проводиться щорічний Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет».

В цьому році відбудеться XV Міжнародний турнір, який за традицією буде приурочений до Дня Києва. Мета турніру - підтримати волейбольний рух в Україні, а також показати позитивний вплив спорту на здоров'я і хорошу фізичну форму. Ми впевнені, що тільки здорова людина може бути активним громадянином суспільства і щасливою людиною.

Майже в кожній команді, яка бере участь в турнірі, грають заслужені майстри спорту, навіть олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи. В цьому році в турнірі візьмуть участь 12 чоловічих і жіночих волейбольних команд з України, Білорусі, Молдови та Литви.

 

 

Команди-переможці нагороджуються пам'ятними кубками, медалями, почесними дипломами та отримують цінні призи.

Запрошуємо всіх шанувальників волейболу відвідати турнір, який відбудеться 25-27 травня в заміському комплексі відпочинку «Джерело» за адресою: вул. 1-го Травня, 54, с. Мала Бугаївка, Васильківський район.

Генеральний спонсор турніру - торгова марка «Медофф».

Офіційний спонсор - торгова марка «Lipton» і «Перша приватна броварня».

Турнір пройде за підтримки торгових марок «Coca-Cola», «Чернігівське» та «Цар Хліб».

Вас чекають захоплюючі змагання і відмінний настрій! Приєднуйтесь!