Новини

Оновлений «Фуршет» на вул. Ярославська в Києві

Ми продовжуємо масштабну програму оновлення! З радістю повідомляємо, що 1 листопада 2017 року було відкрито оновлений супермаркет «Фуршет» за адресою: м.Київ, вул.Ярославська, 56.

Відкриття стало справжнім торжеством! З такої чудової нагоди на покупців чекала програма з конкурсами, призами та дегустаціями. Хедлайнером дня стала Асмік Гаспарян, переможниця 6 сезону програми «Мастер Шеф», яка провела кулінарний майстер-клас. Під її керівництвом всі бажаючі навчилися готувати кілька смачних страв.

До речі, якщо вам зручніше купувати страви кулінарії ввечері - у нас хороші новини. Приготування тепер відбувається в декілька змін, і тому ви можете придбати свіжі, щойно приготовлені страви не тільки вранці, але і в будь-який зручний час.

 

 

Також в магазині були збільшені проходи між рядами, щоб клієнтам було зручніше пересуватися, особливо з великими візками. Крім того, знайти ту чи іншу групу товарів тепер можна ще швидше, керуючись власною інтуїцією.

І, мабуть, найприємніше. Перед відкриттям магазину нашим відділом аналітики був проаналізований кошик найбільш популярних товарів, які купують саме в цьому супермаркеті. На основі отриманих даних спеціально до відкриття були знижені ціни на більш ніж 1,5 тисячі позицій. І це не разова акція! Дана пропозиція буде діяти в довгостроковій перспективі.

«Фуршет» на вулиці Ярославська став вже третім магазином, який відкривається в рамках проекту оновлень мережі. Раніше після реконструкції був відкритий супермаркет на Вишгородській, також новий магазин з'явився на Позняках (вул. Ревуцького, 12 / 1а). І на цьому ми не зупиняємося. Попереду - нові відкриття і оновлення. «Фуршет» змінюється на краще!

До зустрічі!