Додати додаток Фуршет на головний екран

Новини

Підведено підсумки соціальної акції «Спорт — запорука здоров’я»

Національна мережа супермаркетів «Фуршет» підвела підсумки соціальної акції «Спорт — запорука здоров’я», яка проводилася з 2 квітня по 25 травня 2018 року в місті Кам’янське Дніпропетровської обл. 

За умовами акції усі покупці магазину за бажанням могли підтримати школу-учасницю у змаганні за головний приз — новенький спортивний інвентар. Для цього відвідувачі «Фуршет» протягом двох місяців, яких тривала акція, «голосували» за свою школу чеками, кидаючи їх до спеціальної урни в магазині. В акції брали участь: середня загальноосвітня школа №31, навчально-виховний комплекс №36 та середня загальноосвітня школа №5, яка і стала переможцем.

Метою акції була пропаганда активного та здорового способу життя у суспільстві. «Як соціально відповідальна компанія, ми розуміємо, що майбутнє країни – це, передусім, здорові діти, — коментує Наталія Литвичнук, директор з маркетингу мережі «Фуршет». — Активний спосіб життя, правильне харчування, постійні заняття спортом — головні складові гарного самопочуття наших школярів. У сім’ї та школі закладаються основні звички, які потім дитина бере у доросле життя. Отож, нехай це будуть правильні навички». 

Вже невдовзі школа-переможець отримає від мережі «Фуршет» необхідний спортивний інвентар.

Мережа «Фуршет» активно пропагує активний спосіб життя, підтримуючи спортивні заходи. Зокрема, щороку ми проводимо Міжнародний турнір з волейболу, підтримуємо змагання з дворового футболу тощо.