Новини

Святкування Святого Миколая у мережі «Фуршет»

Що може бути краще, ніж радісні посмішки на лицях дітей та їх батьків? Ми вважаємо, що нічого. Саме тому «Фуршет» влаштував справжнє новорічне свято в чотирьох супермаркетах Києва за адресами: вул. Вишгородська, 21, вул. Ярославська, 56а, вул. Вербицького 30 і вул. Ревуцького 12/1.

Кожен, хто відвідав ці супермаркети у вівторок 19 числа з 14:00 до 19:00, міг застати Діда Мороза в компанії зі Снігуронькою та своїми вірними помічниками - казковими ельфами.

Почесні гості приготували для дітей безліч розваг. Окрім роздачі солодких подарунків та участі в конкурсах з піснями, танцями та віршами, всі бажаючі могли попросити ельфів або Снігуроньку зробити собі аквагрим - яскравий і незвичайний малюнок на обличчі, який легко змивається звичайною водою.

Ну і яке ж новорічне свято без ялинки? Під час проведення різних конкурсів малюки помітили, що ялинка в залі не прикрашена і одноголосно визвалися виправити ситуацію. «Адже як так, що в залі стоїть ялинка, а на ній немає іграшок? Адже їй сумно без них», - прокоментував один з найменших учасників.

 

 

Дійсно, залишати ялинку не прикрашеною у це свято було неможливо. Тому малюки разом з Ельфами із задоволенням взялися розмальовувати гіпсові новорічні іграшки. Придумавши різні і незвичайні дизайни, дітлахи за допомогою Снігуроньки і ельфів, повісили іграшки на ялинку.

При цьому ялинку так вразили старання малюків і їх бажання зробити її щасливою, що вона роздала малюкам їх прекрасні творіння для того, щоб вони повісили іграшки на власні домашні ялинки.

Словом, свято пройшло просто чудово. Діти і батьки відмінно провели час, отримали подарунки та заряд святкового новорічного настрою.

А як ви зустріли День святого Миколая?