Новини

У Києві відкрився новий «Фуршет»

Ми продовжуємо відкривати магазини в оновленому форматі. 15 вересня 2017 року Києві відбулося урочисте відкриття нового супермаркету «Фуршет» за адресою: Ревуцького, 12/1а. Вікторини та подарунки, дегустації та майстер-класи, а також інтерактив для дітей - програма відкриття була насиченою і динамічною.

 У новому магазині смачно пахне свіжим хлібом - є власна пекарня. А в кулінарії «Фуршет» широкий вибір всіляких страв «з пилу, з жару», адже вони готуються безпосередньо в супермаркеті. Особливу увагу в новому магазині приділяється «фреш» -групі товарів: сучасне обладнання дозволяє підтримувати правильний температурний режим, завдяки цьому овочі та фрукти в супермаркеті завжди будуть свіжими.

Асортимент нового магазину досить широкий. Покупці зможуть вибрати товари українських і зарубіжних виробників на свій смак: тут представлено близько 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш ніж 1000 постачальників.

 «Фуршет» пропонує своїм покупцям товари високої якості за оптимальною ціною. Саме тому в новому магазині широко представлений асортимент продукції під власними торговими марками «Фуршет» і «Народна»: консервація, соки, соняшникова олію, крупи, кондитерські вироби, пельмені, вареники, товари промислової групи.

 

 

Поспішайте! З нагоди відкриття наразі в супермаркеті діють максимальні знижки на деякі товари. Надалі акційні пропозиції діятимуть на постійній основі.

Площа нового супермаркету складає 1100 м². Його відрізняє сучасний дизайн, технологічність, а також максимальна зручність для покупців. Для комфортних розрахунків за покупки в магазині працює 10 кас - 7 основних та 3 експрес-каси. А якщо вам захочеться випити чашечку кави з тістечком, прямо всередині супермаркету розташоване кафе зі своєю окремою касою.

 Чекаємо Вас!