Додати додаток Фуршет на головний екран

Новини

Відтепер у «Фуршет» – спеціальне меню!

Чудові новини для поціновувачів смачної їжі, а отже, для усіх нас! Відтепер у відділі кулінарії супермаркетів «Фуршет» можна замовити як страви з основного меню, так і вишукані смаколики, які вдовольнять справжніх гурманів. Наші кухарі готові запропонувати вам особливі страви, які зазвичай ми замовляємо в ресторанах, до того ж за приємною ціною. Фаршировані кальмари, сьомга в тісті, еклери з печінковим паштетом, люля-кебаб з чорносливом та курагою, банниця з куркою та грибами – ні, це не перелік страв дорогого закладу високої кухні, це лише декілька страв з великого переліку, які відтепер можна замовити в кулінарії «Фуршет».      

П’ять причин замовити страви у відділі кулінарії магазину «Фуршет»:

 1. Широкий вибір. Ви можете вибрати страви української, європейської та східної кухні з вітрини чи каталогу, а також із нашого особливого «Меню під замовлення». 
 2. Високі смакові властивості. Усі наші страви  готують кухарі високого класу за оригінальними рецептами.
 3. Висока якість. Кожна страва готується зі свіжих продуктів, які проходять ретельну перевірку на відповідність санітарним нормам та стандартам якості.
 4. Демократичні ціни. Вартість страв, які ви замовляєте у відділі кулінарії мережі «Фуршет» нижча, ніж у закладах швидкого харчування чи ресторанах. 
 5. Індивідуальність замовлення. Маєте певні кулінарні смаки, обмеження у харчуванні та побажання щодо кількості порцій?  Наші кухарі врахують індивідуальні побажання покупця.  

Коли вам стане у нагоді наше «Меню під замовлення»:    

 • сімейний захід (день народження, річниця, посиденьки в колі родини);
 • святкування з колегами в офісі
 • романтична вечеря
 • свій варіант

Щоб зробити замовлення, необхідно:

 • завітати до супермаркету «Фуршет», в якому діє пропозиція 
 • обговорити деталі замовлення з начальником відділу власного виробництва;
 • забрати своє замовлення в обумовлену дату.

При замовленні на сумму від 1000 грн отримайте знижку -10%

 

Просто, легко, без додаткових витрат часу та грошей.
Смачного разом із «Фуршет»!

Перелік магазинів, в яких доступна послуга :

м.Львів, вул.Сахарова, 45,  м. Одеса, Семафорний пров, 4, м.Кропивницький, вул.В.Чміленка, 24 А,  м.Кам’янське, вул.Тараса Шевченко, 9,  м.Полтава, вул.Європейська, 185, м.Вінниця, вул.Євгена Пікуса, 1 А, м.Житомир, вул.Вітрука, 9 А, м.Рівне, вул.Короленка, 1, м.Умань, вул.Велика фонтанна, 31 А, м.Кам'янець-Подільський, вул.Гагаріна, 42/1, м.Хмельницький, вул.Кам'янецька, 122, м.Київ, вул.Магнітогорська, 1 А, м. Київ, Столичне шосе,103, м.Київ, вул.Ярославська, 56 А, м.Київ, вул.Багговутівська, 17/21, м.Київ, вул.Інженерна,1