Додати додаток Фуршет на головний екран

Новини

Запрошуємо на XVІІ Міжнародний турнір з волейболу!

Дорогі друзі! 

З часу свого заснування мережа супермаркетів «Фуршет» пропагує активний і здоровий спосіб життя та сприяє розвитку спорту в країні. Зокрема, починаючи з 2003 року, ми підтримуємо волейбольний рух в Україні та проводимо міжнародні волейбольні турніри. Запрошуємо вас 24-25 травня на XVІІ Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на Кубок «Фуршет». Захід, вже за доброю традицією, відбудеться в заміському комплексі відпочинку «Джерело» (вул. 1-ого Травня, с. Мала Бугаївка, Васильківський р-н).

В цьому році у Турнірі беруть участь чоловічі та жіночі 12 професійних волейбольних команд з різних міст України та Молдови. Майже в кожній команді-учасниці грають заслужені майстри спорту, чемпіони світу та Європи та навіть олімпійські чемпіони. Усі спортсмени перед турніром пройшли серйозні тренування, щоб показати себе у найкращій формі та подарувати глядачам змагання найвищого професійного рівня. 

Ініціатором та ідеологом Турніру є Ілля Битка – голова ради директорів «Фуршет», капітан та граючий тренер СК «Фуршет».

На вас чекає справжня напружена битва кращих волейбольних команд, приємне спілкування та нові знайомства в неформальній обстановці. 

Долучайтеся до атмосфери спортивного свята та позитиву! 

Чекаємо на вас!